Wybór telewizora LCD. Modele Samsung - LE32C650 vs LE32B650

Witam! Mam obecnie ogromny dylemat w stosunku do modeli Samsunga LE32B650, a C650, głównie za sprawą opinii użytkowników tych telewizorów, które znajdowałem w internecie. Jeśli znalazłby się ktoś kto posiada któryś z nich, a może nawet oby dwa :wink: i mógłby tak z własnych doświadczeń opisać cechy przemawiające za i przeciw każdemu z tych modeli telewizorów byłbym mu bardzo wdzięczny. Zupełnie nie wiem, który z tych TV można by określić mianem lepszego gdyż moim skromnym zdaniem oby dwa stoją na tym samym poziomie. W jednym z telewizorów brak kilku funkcji, które posiada ten drugi, natomiast w tym drugim brak kilku funkcji z tego pierwszego, a opinie dodatkowo wprowadzają jeszcze większy mętlik w głowie. Przykładowo w modelu C650 cenię sobie funkcje: Dolby Digital Plus, Eco Flower, wejście słuchawkowe. Niestety brak mu funkcji “Ultra Clear Panel”, który uważam za bardzo przydatną rzecz, a którą to posiada model B650. Ponadto z różnych opinii doczytałem się iż telewizor stosunkowo wolno się uruchamia oraz długo zmienia kanały w przypadku cyfrowej telewizji co na ogół wskazuje na dość słaby procesor w tym modelu. Poza w/w mankamentami Samsunga C650 wyrobił sobie on w mojej opinii większą przewagę nad B650, jednak dylemat zatrzymuje się tu w jednym punkcie, mianowicie - funkcji Ultra Clear Panel. Jako że cenię sobie najwyższą jakość oglądanego obrazu, ta rzecz wydaje mi się wyjątkowo przydatna, co słynna już technologia 100Hz.

Na zakończenie chciałbym Was prosić o porady, które oparte będą na Waszych doświadczeniach związanych z tymi/lub jednym z tych modelami/modelów telewizorów Samsung. Serdecznie dziękuję za zainteresowanie oraz za chęć pomocy.

Pozdrawiam

http://www.hdtv.com.pl/forum/ albo http://hdtvpolska.com/ Może tu uda ci się znaleźć to czego szukasz. Może nawet testowali odbiorniki o których piszesz. Pozdrawiam.

Lepiej brać wersję “C”, bo jest nowsza, ale to tylko moje skromne zdanie.

Ja mam wersję “B” modelu “7000” i Samsung już nie chce produkować nowych wersji oprogramowania dla tej serii. Firma tłumaczy to tym, że na rynku jest już wersja “C” i nie opłaca im się wspierać “starych” modeli. Mój TV akurat skończył roczek. :stuck_out_tongue:

Może ma ktoś jeszcze jakieś sugestie, które pomogłyby mi rozwiać wątpliwości co do wyboru jednego z tych modelów LCD? Prosiłbym o jakiekolwiek argumenty, które nawet w niewielkim stopniu mnie nakierują.

Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam

bierz C 8)

sam sie niedawno zastanawialem nad jego kupnem, niestety nie bylo dostepnej odpowiednio wielkiej srednicy (potrzebowalem 37-42’’), bo ostatni le37c650 zgarneli mnie sprzed nosa #-o

dlaczego ten? nowszy model, lepszy procek, lepsza matryca i kilka innych szczegolow…

Może ma ktoś jeszcze jakieś sugestie, które pomogłyby mi rozwiać wątpliwości co do wyboru jednego z tych modelów LCD? Wasze opinie jednoznacznie wskazują na wybór modelu C i również ja jestem coraz bardziej skłonny do jego zakupu. A może pokusiłby się ktoś o napisanie krótkiego porównania co zasługuje plus, a co na minus w tych telewizorach?

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Wszedł byś na jedno z for które podał kolega wyżej.

Tam nie dość że są specjalne działy to jeszcze i zapewne testy tych telewizorów