Wybór telewizora

Jaki telewizor 37-calowy polecacie?

Ja polecam ten;

http://www.ceneo.pl/2243599

Co sądzicie o Sony Bravia?

Temat w sam raz dla mnie ,bo też jestem przed decyzją wyboru telewizora.

W tej chwili rozważam zakup spośród dwóch marek :Sharp i Grundig ,bo właśnie obraz na tych LCD najbardziej mi przypadł do gustu.Parametry techniczne mnie nie interesują a tylko moja obiektywna ocena zawierająca dwa parametry :cena i jakość obrazu.

Grundiga znam z przyglądania się mu u brata i powiem tylko -jest świetny,z kolei zawsze przykuwa moja uwagę (w sklepach) jakość obrazu Sharpa bodajże Aquos z ekranami od 32 do 37 cali.

Zapamiętałem zalecaną zasadę przy wyborze wielkości ekranu a która podpowiada wybór ekranu jak 5 do 1 -odległość (siedzenia)od ekranu do przekątnej ekranu.

U mnie wychodzi 3,5 metra co wskazuje na 32 cale i taki chyba kupię.

Od znajomego się dowiedziałem, że Sharp ma drogie częsci zamienne, a według mnie Sony Bravia (jak ok. miesiąc, dwa temu byłem w większym markecie) ma bardzo ładny, jeżeli nie najładniejszy obraz. Było to jeszcze przed reklamą nowszej serii.

Tylko pamiętajcie, żeby te TV miały MPEG-4, jeśli chcecie odbierać naziemną telewizję cyfrową DVB -T.

http://www.emitel.pl/telewizja/naziemna … rowa-dvb-t

i jeśli chcecie za 5 lat w ogóle odbierać telewizję naziemną :slight_smile:

Mam 47" i nie narzekam. Bardzo dobry wybór

Nieco droższe są telewizory SHARP z jakieś kolekcji, ale nie pamiętam jej nazwy. Również bdb telewizory

chyba chodzi o AQUOS czy jakoś tak

No i kupiłem Samsunga LE32A330 w cenie ,uwaga -987 zł.

100% zadowolenie ,odbiór na zwykłej antenie lepszy niz na Philipsie za który zapłaciłem 8 lat temu 4.300zł.

Polecam -dodam że zakupu dokonałem w Saturnie.

Dodane 15 wrz 2009, 20:49

Od tygodnia podłączony jestem do Platformy Dialog Media (telefon,2Mb internet,telewizja cyfrowa z 45 kanałami,plus opcje dodatkowe).

Internet działa ,telefon działa pakiety TV w cenie abonamenty też,ale dodałem sobie 2 pakiety TV w HD i od tygodnia

mam problem-po prostu HD u mnie nie działa stabilnie (częste zrywanie połączenia,klatkowanie oraz zwiechy pilota a wtedy tylko twardy reset przywraca tuner do życia po ok.10 min.

Czy ktoś z Was ma ten sam problem a jeśli to w jaki sposób został rozwiązany ???