Wybór urządzenia wielofunkcyjnego

Witam !

Mam zamiar kupić urządzenie wielofunkcyjne tak do 500 zł ale za bardzo się na tym nie znam :frowning: Poszukuję urządzenia do domu nie jestem jakimś maniakiem drukowania ale wiadomo od czasu do czasu trzeba coś wydrukować albo zeskanować.

Chciałbym aby mi doradzono jakie urządzenie wybrać ponieważ wybór jest bardzo duży :slight_smile: a nie chciałbym potem żałować . Częściej drukuję w czerni niż w kolorze ,ważne jest też to że gdy pójdę za jakiś czas kupić nowy tusz bo tamten się skończy to żebym na widok ceny nie dostał stanu przed zawałowego :smiley: Znajomy powiedział mi żebym przemyślał zakup tego urządzenia Canon PIXMA MG5350 ale dla 100% pewności wolę zapytać się Państwa (czyt.specjalistów) Proszę o polecenie mi innych urządzeń wielofunkcyjnych lub potwierdzenie tego czy to urządzenie które polecił mi znajomy jest dobre . Bardzo dziękuję za wszystkie posty !

ja od siebie mogę polecić brother dcp-j315w. świetnie drukuje, wbudowana karta wifi (u mnie obsługują ją 4 laptopy), bardzo tanie i dobre zamienniki tuszy, 3 letnia gwarancja. w googlach jest mnóstwo opinii o tym urządzeniu

jaka-drukarka-max-400-t505790.html?hilit=Brother

jaka-tania-drukarka-uzytkowaniu-300-350zl-t509232.html?hilit=Brother

HP DeskJet Ink Advantage (ta nowa seria, część ma już WiFi wbudowane), oszczędne i przy okazji tanie ;-). Fakt, że tylko oryginalne tusze wejdą (zabezpieczenie), ale są bardzo tanie (zestaw kolor + czerń do 80 zł).

![-o<

Za 80 zł. do Brother dcp-j315w można kupić 4 komplety tuszy i jeszcze na przesyłkę wystarczy :smiley:

Dzieki wielkie wszystkim za odpowiedzi :smiley: