Wybór zew, HDD na USB

Witam!

Zamierzam zakupić dysk zewnętrzny na USB. Rozmyślałem nad pojemnością 1TB ewentualnie 500Gb :stuck_out_tongue: Będzie mi on głównie służył do magazynowanie moich zasobów zgromadzonych na płytach CD oraz DVD, jeszcze pytanie czy jak mam odtwarzacz DVD z wejściem USB to będe go mógł podpinać jak pendrive?

Zastanawiałem sie nad którymś z tych:

http://allegro.pl/item668115997_seagate … ancja.html

lub

http://allegro.pl/item659803667_zewnetr … ernal.html

Prosiłbym o doradzenie w tej sprawie bo to nie małe pieniądze jak dla mnie i o ewentualne inne propozycje oraz sugestie za co z góry dziękuje :slight_smile:

Napiszę krótko… Jeżeli dysk ma wadę fabryczną, to i tak będziesz mógł go zwrócić. To jest jeden z najdelikatniejszych akcesoriów komputerowych. Jeżeli nie będziesz nim rzucał, tylko położysz w bezpiecznym miejscu, to śmiało inwestuj w 1T. Dyski są tej samej (dobrej) firmy, więc myślę, że nie musisz się martwić o jego sprawność. No chyba że listonosz go przypadkiem kopnie o ścianę.

Z 1TB brałbym Seagate ST310005FDD2E1-RK

z 500GB - Western Digital WDH1U5000E

@ 09LS :

1.3. Zabrania się umieszczania reklam, ogłoszeń, linków referencyjnych (przynoszących profity Użytkownikowi lub osobom trzecim) w jakiejkolwiek formie, za wyjątkiem tych uzgodnionych z właścicielami Vortalu. W sprawie umieszczania reklam należy kontaktować się osobiście z właścicielami Vortalu.

@ xxbastianxx

Dzięki o to mi chodziło :slight_smile: Jeszcze tylko jedno pytanie, czy przy takiej pojemności 8Mb pamieci CACHE wystarczy, bo jak podał Vendor43 w swoich linkach to tam ten 1TB miał chyba aż 32Mb :o i kosztował o wiele więcej ile jestem w stanie wydać xD