Wybory samorządowe 2006

Mam dosyć rządów prawicy w Polsce, myślałem, iż PO da się zaufać a tu czytam dziś na onecie, że Tusk dogaduje się z Lepperem :? , do tego ciągłe komisje i cyrki koalicyjne. W wyborach parlamentarnych głosować nie mogłem bo miałem urodziny 18ste dwa miesiące po nich :x . Najlepszym rozwiązaniem jest powrót lewicy, tylko nie wiem jeszcze jaką partię lewicową wybrać 8) (poglądy lewicowe są mi znacznie bliższe niż prawicowe).

PS. Jest pewna ciekawa partia :-o , zobaczcie tutaj :stuck_out_tongue: http://www.partiapiratow.org.pl/.

a dlaczego? Bo podsrywają PISowi i sieją zamęt??

wg mnie cwany lis

Koledze radzę się dokształcić i dowiedzieć jaka jest różnica między “komuchami” a lewicą. Chyba że dla Ciebie to wszystko jedno, w takim razie sorki, ale czas dorosnąć.

Zawsze głosowałem i będę głosował na lewicę. W tych wyborach na SDPL

PO oczywiście.

W poprzednich wyborach nie zagłosowałem i wygrały PISiory. Widziałem już co PISS-offy potrafią. Teraz nie zmarnuję głosu - zobaczymy jak poradzi sobie PO.

masz szansę po roku zweryfikować ile warte są obietnice przedwyborcze, takie jak choćby tanie państwo które de facto powiększyło wydatki związane z administracją…

PO sobie nie poradzi tak samo jak PiS, bo nie będzie miał z kim wejść do koalicji ( jak wygra oczywiście )

i dlatego mój głos oddam na UPR albo PJKM

Ja tak samo, PiS goorą.

Wszyscy są tacy sami i jak dla mnie nikt nie jest warty tego żeby dostał mój głos. Jak już pójdę na wybory to tylko żeby unieważnić swój głos. Tylko się ryją do koryta nachapią się ile wlezie kasy przez 4 lata, wywołają parę nic nie znaczących aferek, pokłócą się o władze, zrobią wilelkie g***o i zwalą wszystko na opozycję, potem opozycja dojdzie do władzy i koło się zamyka.

Moim zdaniem powinno być takie coś, że w następnych wyborach żaden matoł jeden z drugim, który już kiedykolwiek zasiadał w sejmie nie powinien mieć prawa ponownego wejścia do sejmu - czyli zero kaczorów, zero Tusków, Giertychów i innego tałatajstwa. Poza tym zlikwidowałbym wszystkie partie i wyborcy głosowaliby na konkretnych ludzi, a nie partie. Oprócz tego zmniejszyć liczbę posłów do 100.

I oto moja reforma :stuck_out_tongue:

Dobrze mówi polać Mu

tak właśnie zrobie… niechcialo mi sie czytać w tmy temacie wszytkich Waszych postów, ale napisze może coś od siebie…

Niemożna głosowac na kogos kto od 10 lat siedzi przy korycie, i jesli ktoś chce naprawde zmian w Polsce niech nie idzie na zadne wybory! W końcu ktoś będzie musiał coś zrobić! Obojetnie czy to PiS czy PO czy inna frakcja, obojetnie kto jest ich liderem, ręki bym im nie podał… przesiąknieci “staruchy” PRLu, którzy stawiaja pomniki kombatantą, jeżdza za Nasze pieniądze na zagraniczne wycieczki i którzy mają gdzies losy polaków… Niewiem jak Wy ale ja nie dam sobie zaslepić oczy “becikowym” czy “paroma km autostrady” to co proponował i zrobił PiS to jest raczej śmiechu warte niż “rząd”. Paplą sie w tym całym syfie z przeszłości, co młodych i zdolnych ludzi obchodzi fakt czy ktoś był agentem “frankiem” czy nie? Mam to gdzieś tak samo jak inni młodzi Polacy! Wałesa pchajac sie do władzy zapomniał o jednej ważnej rzeczy, mianowicie powinien odsunac od stanowisk politycznych wszytkich “komuchów” a nie, ze wszyscy zostali a ludzie na nich głosowali bo znali ich juz twarze [zeby nie napisać mordy] i wfekty tego mamy dzisiaj!

Platforma Janusz Korwina Mikke

Przyznam się że w zeszłym roku chciałem głosować bardziej na PIS, chociaż ostatecznie się rozmyśliłem i nie poszedłem w ogóle głosować. Byłem trochę rozerwany pomiędzy PIS a PO.

W tym roku nie zrobię tego błędu - widziałem już co PIS potrafi. Nie chcę żeby było tak przez następny rok. Układy z debilami z samoobrony i amnestia maturalna Giertycha. Do tego mieszanka ksenofobii i nacjonalizmu w wykonaniu LPR ++ jeszcze CZWARTA WŁADZA w kraju - Radio Maryja i ojciec rydzyk z jego Maybachem ziejący nienawiścią do żydów, masonów i cyklistów!!

Dziękuję bardzo za taki biznes. Wybieram PO

Złączono Posta : 18.09.2006 (Pon) 16:47

Wiesz jak w starożytnej grecji byli nazywani ludzie którzy nie wykorzystywali swojego głosu i wpływu na własną przyszłość ? IDIOCI. ja Idiotą byłem już parę lat z rzędu - bo nie mogłem się zdecydować na kogo głosować.

Nigdy więcej. Tym razem dokonam słusznego (jak sądzę) wyboru.

100% poparcia.

Hmmm w sumie to zastanawiam się jeszcze nad Platformą Janusza Korwina Mikke…

Jak to kiedyś powiedział mój nauczyciel historii z gimnazjum: ‘’ Ludzie którzy nie głosują a potem się plują że w państwie źle są głupi’’

Popieram to zdanie w 100% - nie głosujesz to potem się nie pluj że w państwie źle…

Taak, lepiej zagłosować i pluć się z czystym sumieniem, że się zagłosowało. :mrgreen: Dla mnie to nonsens. Zagłosowałeś teraz i co, jesteś z siebie i ze swojej partii dumny? Bo ja nie widzę powodów do dumy - żyjemy w kaczogrodzie.

Z tego co wiem, to nie ma jeszcze “prikazu”, by głosować na Pis…

Heheheh JESZCZE. Poczekaj parę lat, będzie dyktatura… Dlatego nigdy nie zagłosuję na PISiorów.

Osobiście głosowałem ZA wejściem polski do unii europejskiej… do tej pory nie wiem czy to był dobry wybór… Raczej dobry, ale byleby tylko EURO nie wprowadzili…

BlackMan hm wiesz jakby wprowadzili euro to dopiero bysmy runeli a zmiast by zgliszcza zostaly…

swoja droga… idziesz zaglosowac tak? glozsujesz i co? masz ten sam burdel tylko ludzie sie w nim zmieniaja, a kasy jak nie bylo tak nie ma na nic. Wiecie na czym polega nasz problem? na tym iz myslimy za często o tym co było, lubimy sie babrać w tym syfie przeszlośći… a czas pomyśleć o przyszłośći i to czympredziej… bo jak tak dalej pojdzie to w polsce zostana sami emeryci i kto bedzie napedzal gospodarke? Młodzi ludzie wyjada…

Na PO na pewno nie zagłosuje bo to partia dla bogaczy. Na PiS tak samo nie bo to partacze. Na SLD również nie bo to beton. Na kogo ? No właśnie czekam na nową partię bez pokolenia z solidarnosci i komunistów.

Bracia :slight_smile:

To głosuj na Platformę Korwina Mikke - oni nie mają żadnych powiązań biznesowych ani komunistycznych i są chyba najbardziej RACJONALNIE ROZUMUJĄCĄ partią na arenie politycznej…

Złączono Posta : 18.09.2006 (Pon) 18:31

To ironia, czy faktycznie jesteś przeciwko euro ?

Dokładnie. I dlatego głosuję na PO (chociaż rozważam jeszcze platformę JKM)