Wycena kompa

(natus08) #1

Witam,

chciałbym sprzedać swój komputer, jednak nie wiem za ile. Cała ta elektronika tak tanieje, że szok. W zeszłym roku całe pudło wymieniałem, a teraz pewnie za grosze sprzedam.

Bardzo bym chciał abyście mi powiedzieli za jaką cenę mogę sprzedać mój komputer, wraz ze wszystkimi podzespołami. Bo jak patrze na te nowe ceny w sklepach, to ja nie mam pojęcia za ile...

A oto co posiadam:

Monitor 17cali - SyncMaster 757dfx (duża dupa, jednak sprawuje się git - bardzo jasny)

Myszka - laser - Logitech M-BJ58 (USB)

Klawiatura - Easy Touch

Nagrywarka - LG - 52x, 24x, 52x

Napęd DVD - LG (nie wiem, ale chyba 32x)

Stacja dyskietek

Obudowa - Tracer (z dwoma podłużnymi diodami rozświetlającymi kompa)

Procesor - Intel Pentium 4 2,4 GHz - 533MHz - 1MB cache

Płyta główna - Gigabyte Intel 865PE - 800MHz - model: GA-8IPE1000-G - P4 Socket478 - ATX - AGP 8x - 4 DDR400 Dual-CH - 8-CH Audio GbE - 2 Sata - 8 USB 2.0

Karta graficzna - ATI Radeon 9550 128mb ddr - AGP 8x - 2-Viev - DVI - TV-out - 128 bit

Dysk - 250Gb SATA - Segate Barracuda - 7200obrotów - 8mb

Nie wiem za ile to można sprzedać - ja bym chciał wziąć za to tak 1500zł. Czy to za dużo ?? Czy może być?

(Mandrasik17) #2

zdecydowanie za dużó ale no wycenie ile to ja sie nie znam

(Longhorn2009) #3

okolo 1000zł jest warty.

(huber2t) #4

Myślę że w okolicach 1000-1200 zł

(natus08) #5

Dzięki wielkie za odpowiedź. Szkoda trochę, że tak mało.

A jak doradzacie, czekać sobie narazie i później sprzedać go i kupić nowego ? Czy lepiej od razu sprzedawać ?

(huber2t) #6

lepiej moim zdaniem teraz bo później możesz jeszcze mniej wziąć

(natus08) #7

Sorki, że tak śmiecę, ale lepiej stacjonarny kupić później, czy laptopa ? Mi osobiście przydałby się laptopik, ale mam też brata, który wolałby stacjonarnego.

(huber2t) #8

stacjonarny zawsze możesz rozbudować a w laptopie możesz tylko najwyżej wymienić ram więc tutaj nic nie rozbudujesz

(natus08) #9

No ok :slight_smile: dzięki za odpowiedzi.

Temacik można zamknąć.

Pozdrawiam

(Johnny B4) #10

chłopaki to pentium 4 i radeon 9550. Z tego wynika że mój (tylko dysk mniejszy, monitor SM 793s) pójdzie też za takie pieniądze? O i jeszcze mam odtwarzacz DVD (LG16x) inagryware DVD (samsung)

(Badurs) #11

moim zdaniem nawet 1000 zł nie dostaniesz za niego

(Mateusz 931) #12

Za tyle to każdy może sobie złożyć 10x lepszego kompa.

Popatrz na cny z allegro i zsumuj liczbę :!: takie trudne :!: :!:

(Johnny B4) #13

Ja bym dał 500-600 góra bo cały zestaw (bo z wszystkimi częściami typu monitor), ale na więcej nie licz, tak w ogóle to nawet na tą sumę nie licz. Raczej nikt nie kupi.

(Owca 92) #14

600zł może ktoś da, choć wątpię… rozumiem że sprzęt bez zasilacza i ramów sprzedajesz?? poza tym to ciężko sprzedać coś takiego…