Wycena kompa

mam prośbę o wycene mojego zestawu, ponieważ przymierzam sie do kupna czegoś nowego to chce wiedzieć ile moge dostać za obecnego kompa

Procek: inter core 2 duo 6300 1.86 GHz

Płyta główna: Asus P5LD2-VM SE

Karta graficzna: ASUS GeForce 7600GT PCI-E 265MB

Zasilacz: Amacrox Warrior AX400-PNF

Napęd: LG gsa-h10n

RAM: Kingston 2x1GB 667 MHz

obudowa: Mode Com DEBUT

stacja dyskietek :stuck_out_tongue:

z góry dzięki

800zł

Tiaaaa i co jeszcze?

Max. 500 zł.

Tylko nie licz na to, że jeżeli będziesz sprzedawać w serwisie podadzą taką cenę jak tu.

Zacznę od tego ze zapomniałeś o twardzielu i tak zaczynając od procka w duł 599zł, 309zł, 468zł, 149zł, 100żł, 118zł, 211zł. nowe podzespoły dodaj to razem =1954 podziel to przez dwa =977 i teraz zaczniemy wycenę od tej kwoty musisz podać czy był to kupiony gotowy zestaw czy składany samodzielnie to musisz to wyszczególnić. I jeszcze jedno podać czy ma gwarancję i czy też jej niema jeszcze czy był serwisowany (czytaj naprawiany) ja jak sprzedawałem kompa to podałem wszystkie dane i sprzedałem w ciągu 5 dni

Jaki błędny i fałszywy system liczenia i wyliczenia :x

Co mają nowe części do używanych?

Przykład prosty: jak kupował komputer - wtedy kryzysu nie było i komp. mógł kosztować 1500 zł (nowy).

Także radzę wł. allegro i poszukać używane takie same części jakie on ma i obliczyć :roll:

nie zapomniałem tylko nie sprzedaje :stuck_out_tongue:

komputer był kupiony w zestawie ale mam wszystko pudełka do podzespołów (tzn nie w sklepie typu realu,carefour tylko w sklepie komputerowym na warszawskiej giełdzie przy GUSie), nie ma gwarancji bo sie skończyła (komp ma ok 3 lat) :stuck_out_tongue: i nigdy nie był naprawiany