Wycena Komputera PC

(Skicio) #1

Od jakiegoś czasu mam notebooka, a starego peceta chciałem sprzedać na allegro. Nie mogłem się długo zdecydować, a teraz trafia mi się kupiec na komputer, ale nie wiem ile dokładnie mam za niego brać. Oto konfiguracja (w całości składany z podzespołów przeze mnie- nie sklepowy):

Jeśli temat założyłem w złym dziale to z góry przepraszam. Widziałem, że pojawiały się już tu wyceny innego sprzętu, a żdnego zbiorczego tematu nie udało mi się znaleźć. Dziękuję za odpowiedzi.

(Jaromir Zurawski) #2

co do wyświetlacza to powinieneś mieć przejśćiówkę tak jak ja :slight_smile:

(Bela Daniel) #3

jak ma już ponad rok to według mnie 800-1000, jak mniej to +200-300

(Skicio) #4

no ponad rok ma... tak właśnie myślałem, żeby wystawiać na allegro zaczynając od 1000. Minimum to myślałem że właśnie 750-800 ,- tylko to już było jakiś czas temu. Teraz przeglądałem co ludzie mniej więcej mają wystawione. Widzę, że takiej grafiki to nikt nie sprzedaje w zestawie, a jak procesor ten sam to grafiki w przedziale GF7xxx.

Żadnego adaptera/przejściówki nie miałem ani do obudowy ani do zasilacza... ten wyświetlacz widziałem ma okablowanie z jakimiś głupimi oznaczeniami nijak się mającymi do tych na płycie głównej, a do tego to nieszczęsne zasilanie 3-pinowe :confused: Z resztą i tak mi nie zależy specjalnie na wyswietlaczu...

(Jaromir Zurawski) #5

no i właśnie do tego zasilania 3pinowego podłącza się przejśćiówkę która idzie do płyty głównej do złącza atx :slight_smile: