Wycena komputera

Ile mógłbym dostać w obecnym czasie za ten sprzęt? Z góry dzięki za wszystkie propozycje

Płyta główna - Asus P5L-MX

Procesor – Intel Core2 Duo E6320 1.86 GHz /4MB

Ram – 2 GB 667 Kingston

Dysk Twardy – Samsung 250 GB S-ATA II

Dysk Twardy – Samsung 40 GB ATA

Karta graficzna – Galaxy GeForce 8600GT 256MB\128 bit. HDTV/DVI/HDMI (PCI-E) (1,0ns) (800/1800). Chłodzenie Zalmana

Nagrywarka – LG GSA-H42N

Nagrywarka – LiteOn SOHW-1635

Zasilacz- Tagan 400 W

Obudowa- I-Box Lynx

Karta muzyczna- SB Live 5.1

Głośniki – Easy Touch ET-555 2.1

Chcesz sprzedawać, czy tylko tak dla picu sie pytasz ??, allegro padło ? :clever:

Nie dla picu. Chcę sprzedać ponieważ mam ochotę kupić coś mocniejszego

A co mogę na allegro? Każdy ma inną cenę. A na forum są osoby, które mają, na co dzień styczność ze sprzętem, więc postanowiłem napisać

Pojechałeś mi totalnie

http://www.allegro.pl

i sprawdzaj. No i co że mają na co dzień za sprzętem. Każdy kto by Ci tu podał przypuszczalną cenę sam sprawdzał by w allegro.

attack89

ten procesor to działa z inną częstotliwością :stuck_out_tongue:

nie piszesz nic o wiatrakach, a to zmienia wycenę :mrgreen:

tak samo z dyskami - poza pojemnością to żadnego info

zastanów się czy jak nie dodasz klawiatury i monitora to może więcej dostaniesz

Dzięki wszystkim. Dowiedziałem się cholernie dużo i o takie informacje mi chodziło. Super.

Procesor nie działa z inna częstotliwością. Jeśli tak to proszę o info. Co o wiatrakach? Cały komputer jest chłodzony Zalmanem. Zarówno procesor, karta i obudowa. Monitora, klawiatury i myszki nie sprzedaję, ponieważ dopiero, co kupiłem. Nic dzięki jutro przejadę się do komisu.

W czym chcesz mieć ten zestaw wydajniejszy ??

Jeżeli w grach to wystarczy zmienić grafikę na GF 8800gt lub 9600gt i podkręcić proca do 3 giga chyba że twój ma walla

Na tej płycie nie ma szans na duże O/C, właściwie chyba na jakieś 10% to max (mam podobną płytkę i wiem).

Myślę, że za swojego całego kompa powieneś dostać coś w granicach 1500-2000zł, zależy gdzie sprzedasz, ale ja tak jak radzą wyżej koledzy na twoim miejscu wymieniłbym tylko grafikę na GF 8800GT lub GTS 512Mb i styka do wszystkich gier.

A ile daliby za moje starocie co stoi w piwnicy??:stuck_out_tongue:

Celeron 2,4ghz

Shuttle Av49…

2x 256mb DDR 333mhz

radeon 9550

Wd 80gb

Moze go sprzedam i dokupie cos do aktualnego zestawu :P:P

Myśle, ze cos ok 200-300zl. Jak bedziesz sprzedawal to jestem zainteresowany :stuck_out_tongue:

alienuch20 jaki zasilacz? Pewnie Feel :stuck_out_tongue:

Wlasnie :stuck_out_tongue: Dzisiaj gadalem z kolesiem co kompa sprzedaje (potrzebny mi jakis staruszek za male pieniazki dla brata mlodszego) i pytam sie go jaki ma zasilacz, a on do mnie"350w", to ja sie pytam o firme, on- “od kiedy to firma jest wazna, wazne zeby dzial” no i na tym sie skonczyla rozmowa, pozniej jeszcze dodal, ze ma feela ;]

Ten to jakis “no name” :stuck_out_tongue: