Wycena laptopa

(Bartek6949) #1

Jeżeli zły dział to przepraszam.

Mam pytanie ile dostane za takiego laptopa:

Emachines e525

wersja z :

Windows vista home basic

2 gb ramu

dysk 160 Gb

Intel celeron 900 (2,2 ghz)

karta graficzna zintegrowana intel 4500

Uszkodzenia:

Nie działa wyjście na słuchawki/głośniki mikrofon działa.

Czasami napęd nie czyta ale przeczyszczenie soczewki pomaga.

Parę guzików na klawiaturze nie działa:q,w,2,f2,f3

i guzik "*" lekko lata, urwany zawias ale nie odpada i działa.

(Qba Lukaszczyk) #2

Coś koło 600zł.

(Grzebcio3) #3

600zł? Czy to nie za dużo przypadkiem? z 300zł jak dla mnie.

(Bartek6949) #4

Też tak myślałem z 500-600. Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć?

(P Wojda) #5

Wymiana ekranu kosztuje bardzo dużo, a przy ogólnym stanie komputera to 600zł jest stawką zbyt wysoką (według mnie).

(Bartek6949) #6

To jaka stawka dobra? Może bardziej opłaca się na części, mi ze sprzedażą ewentualną się nie spieszy. Stan wizualny jest bardzo dobry widać tylko parę bardzo malutkich rysek i ślady po naklejkach. Żaden z przycisków nie jest nawet w najmniejszym stopniu zdarty.

(system) #7

a czy masz już jakiegoś kupca na to?bo mnie się wydaje,że ciężko będzie to sprzedać

-- Dodane 05.11.2011 (So) 19:39 --

prędzej właśnie na części

(Bartek6949) #8

Nie mam kupca i chce to wycenić aby wiedzieć co z tym zrobić, też tak myślę ,że ogólnie używane laptopy i to jeszcze te po gwarancji ciężko sprzedać. Jak jest spalone to wejście na słuchawki to jak wygląda wymiana?

(Mateusz09031995) #9

musiałbyś sam to przelutować albo coś pogrzebać może tylko nie styka jeśli wiesz jak w serwisie to ciężkie pieniądze zapłacisz

(Pablo79) #10

Ja wiecej jak max 450 zł bym nie dał.

(Bartosz Hendler) #11

Nie chcę zasmucać ale to coś jest warte maks 150, 200 maks. Oczywiście jako sprzedający chcesz dostać jak najlepszą cenę i jest to zrozumiałe ale popatrz w internecie jakie sprzęty dostaniesz za 600 zł/ 700 zł masz Core 2 duo Della z gwarancją po refurbishingu... Ja bym dał na części do przeszczepów.

(igrek) #12

MI klient krzyknął 800zł za laptopa z podpisu fakt ze w ładnym stanie i z nową bateria ale przy tych parametrach i negocjacjach dałem mu 350zł i poszedł szczęśliwy

(Bartek6949) #13

Na pewno wady które posiada będą zniechęcać ale chyba spróbuje go sprzedać.