Wycena laptopa

Jeżeli zły dział to przepraszam.

Mam pytanie ile dostane za takiego laptopa:

Emachines e525

wersja z :

Windows vista home basic

2 gb ramu

dysk 160 Gb

Intel celeron 900 (2,2 ghz)

karta graficzna zintegrowana intel 4500

Uszkodzenia:

Nie działa wyjście na słuchawki/głośniki mikrofon działa.

Czasami napęd nie czyta ale przeczyszczenie soczewki pomaga.

Parę guzików na klawiaturze nie działa:q,w,2,f2,f3

i guzik “*” lekko lata, urwany zawias ale nie odpada i działa.

Coś koło 600zł.

600zł? Czy to nie za dużo przypadkiem? z 300zł jak dla mnie.

Też tak myślałem z 500-600. Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć?

Wymiana ekranu kosztuje bardzo dużo, a przy ogólnym stanie komputera to 600zł jest stawką zbyt wysoką (według mnie).

To jaka stawka dobra? Może bardziej opłaca się na części, mi ze sprzedażą ewentualną się nie spieszy. Stan wizualny jest bardzo dobry widać tylko parę bardzo malutkich rysek i ślady po naklejkach. Żaden z przycisków nie jest nawet w najmniejszym stopniu zdarty.

a czy masz już jakiegoś kupca na to?bo mnie się wydaje,że ciężko będzie to sprzedać

Dodane 05.11.2011 (So) 19:39

prędzej właśnie na części

Nie mam kupca i chce to wycenić aby wiedzieć co z tym zrobić, też tak myślę ,że ogólnie używane laptopy i to jeszcze te po gwarancji ciężko sprzedać. Jak jest spalone to wejście na słuchawki to jak wygląda wymiana?

musiałbyś sam to przelutować albo coś pogrzebać może tylko nie styka jeśli wiesz jak w serwisie to ciężkie pieniądze zapłacisz

Ja wiecej jak max 450 zł bym nie dał.

Nie chcę zasmucać ale to coś jest warte maks 150, 200 maks. Oczywiście jako sprzedający chcesz dostać jak najlepszą cenę i jest to zrozumiałe ale popatrz w internecie jakie sprzęty dostaniesz za 600 zł/ 700 zł masz Core 2 duo Della z gwarancją po refurbishingu… Ja bym dał na części do przeszczepów.

MI klient krzyknął 800zł za laptopa z podpisu fakt ze w ładnym stanie i z nową bateria ale przy tych parametrach i negocjacjach dałem mu 350zł i poszedł szczęśliwy

Na pewno wady które posiada będą zniechęcać ale chyba spróbuje go sprzedać.