Wycena obudowy

 

Nikt rozumny nie słyszał o xander21 :stuck_out_tongue: Zmień serwisy bo w tych pracują kretyni.

Tak to jest w małych miejscowościach. Swoją drogą czy to nie na rękę sprzedawać zasilacze z czarnej listy ludziom? Sprzedawcy zarobią a klientowi da się wmówić wszytko

Jak nie weźmiesz najtańszego iboxa czy codegena to na ogół w sprzęcie biurowym nie ma problemów.

Podkreślam biurowym tj. pobór mocy całego zestawu 60-130W.

 

Na każdym zasilaczu jest nalepka z rozpiską ile mocy można dostarczyć do określonych linii, jeżeli bierze się poprawkę 70% maksymalnego obciążenia to nie powinno być problemów. Choć osobiście do zestawu z grafiką o TDP >= 100W szukałbym czegoś z certyfikatem 80+ bronze.

 

Mam podobne doświadczenia, jak wspomniałem miałem w rękach sporo biurowego sprzętu i problemy z zasilaczem rzadko się zdarzały, a jeżeli już to  w przypadku 2 wymienionych powyżej firm.

 

A co do tematu, obudowa warta jest jakieś 20-30zł

Tobie już wmówili, czyli jest jak mówisz. 

10lat temu nie było czarnej listy, bo nie było elektrody. Hehe

To nie jedyna “czarna lista”. Skończ już bredzić. 

Nie mogę wytrzymać z śmiechu. Byłem w serwisach, pytać się o czarną listę zasilaczy i nie mogli ze śmiechu wyrobić. Nic na to poradzić nie mogę.

 

czarna lista to spis słabych zasilaczy danych firm, te zasilacze (w większości) nie trzymają napięć, mają niestabilne tętnienia, słabą linie 12v, i sprawność. w większości są G warte (nie każde) jak masz zasilacz z czarnej listy i jest dobry bo działa 10lat to dobrze ale NIE oznacza to, że czarna lista to ściema. i zakończ te bezsensowną dyskuscję. 

Pytałem się nawet autoryzowanych serwisów. Nic nie wiedzą o jakiejś tam liście z elektrody.

 Nikogo się nie pytałeś i wiedzy w temacie nie masz żadnej. Skończ pajacować.