Wycena peceta

Jak wycenicie mojego peceta fajne by yło jka byście podali osobno zene za każdą część …:slight_smile:

za całość więcej niż 200zł bym nie dał…

Zaśmiecasz całe forum z propozycją kupna tego szrota.

ej no nikumu nie proponuje kupna tylko pytam ile może to kosztować za…512 ram dałem 120 zł…

Intel Celeron D 2.80 GHz —> 80 zł

Zasilacz FEEL 300W —> 40 zł

ASRock P4VM800 —> 80 zł

256MB+512MB pamięci --> 100 zł

Dysk Twardy Western Digital 80GB --> 80 zł

A tak propo używaj trochę mniej błędów w wypowiedziach :slight_smile:

o stary dałem za tego kompa 2.000 tyś.

Ile lat temu?

listopad 2005

To się nie dziw :smiley: przeszłość pozostawmy historyką, tak jak inni powiedzieli za tego kompa dostaniesz ok. 200 zł (choć ja bym złamanej złotówki nie dał)

Przesadzasz. Za same kości wyciągnie stówe. Ja 512 sprzedałem za prawie 9 dych na allegro.

Złączono Posta : 06.08.2007 (Pon) 20:45

Jestem pewien że gdybym wystawił to na allegro, osobno częsciami, dostał bym około 350 zeta

u mnie w okolicy to takiego kompa bym opchnął za około 600 :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ceny +/- takie jak podał marcin___170392 :slight_smile: Najważniejsze to dobra gadka.

Prawie dwa lata a technika w miejscu nie stoi :slight_smile:

■■■■■■■ na tym szmelcu żadne gry nie działają ja pierdziele…a można coś tu jakoś podkręcić???

Oj chyba nie za bardzo. Nie znam się na OC ale ASrock chyba nie należy do dobrych płyt do Oc. Uzbieraj sobie kase :slight_smile: sprzedaj tego kompa i będzie nowe cacko

Jak byś dokupił lepszą grafe to może by coś poszło np. taki GF 6800XT albo GF 7300GT na DDR3 ale do tego musiałbyś zmienić zasilacz na minimum fortrona 350W HLN za 40zł

co Ty chcesz krecić badziewnego Celka na paściowatej płycie ze składkiem z ramu, a wszytsko na psu z bożej łachy:| :x :lol: daruj se :slight_smile:

proca ale oprócz wyższej temperatury nic to nie da zresztą na tej płycie i tak byś praktycznie nic nie osiągnął, asrock buduje płyty po to aby tylko działały…

:o ja w lipcu 2005r dałem 1100zł z kawałkiem…

Sempron 3000+

Gigabyte 7VT600P-RZ

512mb GoodRam DDR400

Samsung 160GB ATA

GeForce fx 5500 128mb / 128bit

LG GSA-4163B

buda Aton z zasilaczem 350W

i da się na tym pograć w Carbona na full przy 1024x768 30 FPS średnio nie spada poniżej 27… da się sporo gierek na tym odpalić… zasilacz sprzedałem za 50zł chodził mi dobrze ale z obawy o kompa i jako podstawę pod nowego kupiłem enermax’a liberty 500W i dysk 250GB Samsung ATA, więcej nic nie będę modernizować po prostu kupię nowy sprzęt, co prawda można by było go zmodernizować (dokupić ze 2 GB RAM, lepszą kartę np. 7600gt pod AGP od galaxy) ale to nie ma mniejszego sensu według mnie…