Wycena pięcioletniego PC

Witam,

chciałbym sprzedać pięcioletni komputer o następujących parametrach (nie dotyczy ramu i nagrywarki DVD, które mam od 0,5 roku)

Procesor: Intel Pentium 4 HT 3,00 GHz

Dysk: Seagate Barracuda 80GB

Karta graficzna: Nvidia GeForce 5600

RAM: Kingston 2x1GB DDR

Płyta główna: MSI 865PE NEO2

Zasilacz: niestety Codegen 300W

Nagrywarka DVD: LG GSA-H55L

Max. 300zł

Niestety zasilacz obiża cenę zestawu.

Cena 500zł jak przez 5 lat ten codegen ciągnął to znaczy, że dalej też pociągnie.

niee, one są jak bomby zegarowe, wybuchają wtedy kiedy nikt się tego nie spodziewa :lol:

ja za niego 300 bym nie dał ale pewno idzie znaleść naiwniaka na taki “sprzęcior”, wymieniając codiego (;*) na jakiegoś fortrona komp zyska na wartości “bo ma markowy zasilacz za kupe kasy ;D”

200-300zł

Tak jasne kupować komputer z codegenem, to głupota, ale na pewno trafiają się takie egzemplarze nie do zdarcia. To trochę jak z telewizorami daewoo, jedne padają po tygodniu drugie grają w barach całymi godzinami całe lata.

sam mam taki TV w kuchni ; ))

działa świetnie, a jaki tani był :stuck_out_tongue:

nie spotkałem jeszcze codiego (;*) który żył by tak długo, faktycznie podejrzana sztuka, ale długo chyba już nie pożyje (jak to codie (;*)) :smiley:

mój codegen działał nieco ponad 3 lata aż tu nagle poszedł smród spalenizny z obudowy i po zasilaczu,nie znasz dnia ani godziny jeśli chodzi o codegeny :smiley: