Wycena starego komputera

Witam serdecznie.

Nie wiem czy piszę w odpowiednim temacie,proszę w razie czego o przesunięcie tematu do odpowiedniego działu.

Sprzedaję swój stary sprzęt komputerowy i nie wiem czy lepiej wystawiać mi wszystko osobno czy sprzedać w całości.

Nie chcę też głupich komentarzy typu “500zł dostaniesz” albo " to już śmieć" itd.

Wiem że jest to już powoli zabytek jednak myślę że jeszcze trochę złociszy mogę za to dostać.

Oto mój zestaw :

Płyta główna : Gigabyte GA-965P-DS3

Procesor : Core 2 Duo E4300

RAM : 4 x 1GB Kingston 667

Karta graf : GeForce Galaxy 8500GE(Galaxy Edition)

Zasilacz : Chieftec 450W

Dyski twarde : 250GB WD i 500GB Seagate Barracuda

Napędy : nagrywarka Samsung oraz nagrywarka LightScribe LG (HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H55L oraz TSSTcorp CD/DVDW TS-H552B)

Obudowa z przednim wentylatorem oraz wentylatorem z tyłu i miejscem na wentylator po boku :slight_smile:

Stacja dyskietek,czytnik kart,klawiatura Microsoft Comfort Curve 2000,myszka Trust

Nie wiem co jeszcze on tam posiada ale tak mniej więcej,lepiej sprzedać osobno czy jako cały zestaw ? Ktoś będzie jeszcze chciał coś takiego ?

Dodam że pare rzeczy jest jeszcze na gwarancji.

ok. 700 za samą budę

ok. 1klocka jesteś w stanie wyrwać za ten sprzęt.

800?700?

Też myślałem że koło 1tys może dostanę ale nie wiem czy lepiej na części wystawiać czy jako zestaw…

Chyba jako zestaw niewielu będzie chciało kupić a tak to części jakoś się rozejdą :slight_smile:

Dysk 500GB niedawno kupiłem,nagrywarka też w miarę nowa i zasilacz - patrzyłem że ok.140zł kosztuje w sklepie.

Reszta cieńko ale może 1tys będzie.

allegro => części.

Sprzęt nie jest żadnym zbytkiem, dla wielu userów byłby wystarczający. Sprzedawaj wszystko na części, po licytacji, zaczynając od takiej ceny która jest atrakcyjna.

Dziękuje wam bardzo za chęci i szczerą pomoc :slight_smile:

Czyli wystawię na części bo chyba tak więcej dostanę.

Tych E4300 jest już mało na Allegro ale z tego co pamiętam kiedyś było branie na te procki bo da się je nieźle podkręcić :slight_smile:

Dziś jednak dla mnie lepszym wyjściem jest X-Box plus Laptop - bo żeby pograć w nowe gry to co pół roku musiałbym wywalać kasę na sprzęt ale fakt jest oczywiście taki że PC jest świetny do gier jednak trzeba o niego często dbać :slight_smile:

No tak, żeby nadążać to 8-10 miesięcy i nowy komp :stuck_out_tongue: