Wycena starego komputera

(Babyboy) #1

Witam serdecznie.

Nie wiem czy piszę w odpowiednim temacie,proszę w razie czego o przesunięcie tematu do odpowiedniego działu.

Sprzedaję swój stary sprzęt komputerowy i nie wiem czy lepiej wystawiać mi wszystko osobno czy sprzedać w całości.

Nie chcę też głupich komentarzy typu "500zł dostaniesz" albo " to już śmieć" itd.

Wiem że jest to już powoli zabytek jednak myślę że jeszcze trochę złociszy mogę za to dostać.

Oto mój zestaw :

Płyta główna : Gigabyte GA-965P-DS3

Procesor : Core 2 Duo E4300

RAM : 4 x 1GB Kingston 667

Karta graf : GeForce Galaxy 8500GE(Galaxy Edition)

Zasilacz : Chieftec 450W

Dyski twarde : 250GB WD i 500GB Seagate Barracuda

Napędy : nagrywarka Samsung oraz nagrywarka LightScribe LG (HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H55L oraz TSSTcorp CD/DVDW TS-H552B)

Obudowa z przednim wentylatorem oraz wentylatorem z tyłu i miejscem na wentylator po boku :slight_smile:

Stacja dyskietek,czytnik kart,klawiatura Microsoft Comfort Curve 2000,myszka Trust

Nie wiem co jeszcze on tam posiada ale tak mniej więcej,lepiej sprzedać osobno czy jako cały zestaw ? Ktoś będzie jeszcze chciał coś takiego ?

Dodam że pare rzeczy jest jeszcze na gwarancji.

(mati75) #2

ok. 700 za samą budę

(Technik Elektro) #3

ok. 1klocka jesteś w stanie wyrwać za ten sprzęt.

(Yamaha503) #4

800?700?

(Babyboy) #5

Też myślałem że koło 1tys może dostanę ale nie wiem czy lepiej na części wystawiać czy jako zestaw..

Chyba jako zestaw niewielu będzie chciało kupić a tak to części jakoś się rozejdą :slight_smile:

Dysk 500GB niedawno kupiłem,nagrywarka też w miarę nowa i zasilacz - patrzyłem że ok.140zł kosztuje w sklepie.

Reszta cieńko ale może 1tys będzie.

(Technik Elektro) #6

allegro => części.

(Extremeze) #7

Sprzęt nie jest żadnym zbytkiem, dla wielu userów byłby wystarczający. Sprzedawaj wszystko na części, po licytacji, zaczynając od takiej ceny która jest atrakcyjna.

(Babyboy) #8

Dziękuje wam bardzo za chęci i szczerą pomoc :slight_smile:

Czyli wystawię na części bo chyba tak więcej dostanę.

Tych E4300 jest już mało na Allegro ale z tego co pamiętam kiedyś było branie na te procki bo da się je nieźle podkręcić :slight_smile:

Dziś jednak dla mnie lepszym wyjściem jest X-Box plus Laptop - bo żeby pograć w nowe gry to co pół roku musiałbym wywalać kasę na sprzęt ale fakt jest oczywiście taki że PC jest świetny do gier jednak trzeba o niego często dbać :slight_smile:

(Yamaha503) #9

No tak, żeby nadążać to 8-10 miesięcy i nowy komp :stuck_out_tongue: