Wycena starego komputera

(Adi636) #1

Pomóżcie mi wycenić stary komputer, bo nie wiem ile za niego wołać :wink:

Procesor Intel Pentium 4 2,53 GHz

MB - modelu właśnie nie pamiętam :wink:

2x 512MB DDR 400 MHz

GeForce 4 TI4200

Foxconn ISO-450PP 350W

Dysk Seagate 80GB

Napęd DVD, CD.

(Niko Lukasz1984) #2

morze ze 100 zł, ale musiał bym się jeszcze mocno zastanowić. Ja osobiście więcej bym nie dal bo komputer się nie nadaje już do użytku, trzeba zainstalować przestarzały windows xp, o nowszych programach tez można zapomnieć. Jedynie linux jeszcze by na tym normalnie pracował, ale tez bez wodotrysków.

(sla17) #3

Niedużo, badziewny zasilacz, stara grafika - na części wycisnąłbyś najwięcej, ale raczej starczy na drobne wydatki, niż żeby zbić kokosy - ciężko będzie opchnąć, chyba że komuś z realnegożycia :smiley:

(Adi636) #4

sla17 - badziewny zasilacz ? no tutaj muszę ci zaprzeczyć. powiedziałeś to bez zastanowienia, a to jest całkiem dobra konstrukcja.

(sla17) #5

Nie powiedziałbym, za dużo o zasilaczach Foxconna w sieci nie znajduję, a zasilacze od nich są dołączane do obudów, co za dobrze nie wróży. Gdyby były dobre, to mówiłby ktoś nich, nieprawdaż :wink:?

(Adi636) #6

to stara konstrukcja już, może nie równa się z takimi firmami jak teraz OCZ, Corsair itd. ale na tamte czasy był to naprawdę dobry zasilacz. ale już koniec spekulacji :slight_smile:

(igrek) #7

Pentium 4 2.8HT 1.5GB DDR1 hdd 120 GB (wd) + 40GB segate + radeon 9200 + 2 nagrywarki dvd i obudowa i zasilacz fujitsu siemens bo to był komp fs. sprzedany za 250zł