Wycena starego komputera

Pomóżcie mi wycenić stary komputer, bo nie wiem ile za niego wołać :wink:

Procesor Intel Pentium 4 2,53 GHz

MB - modelu właśnie nie pamiętam :wink:

2x 512MB DDR 400 MHz

GeForce 4 TI4200

Foxconn ISO-450PP 350W

Dysk Seagate 80GB

Napęd DVD, CD.

morze ze 100 zł, ale musiał bym się jeszcze mocno zastanowić. Ja osobiście więcej bym nie dal bo komputer się nie nadaje już do użytku, trzeba zainstalować przestarzały windows xp, o nowszych programach tez można zapomnieć. Jedynie linux jeszcze by na tym normalnie pracował, ale tez bez wodotrysków.

Niedużo, badziewny zasilacz, stara grafika - na części wycisnąłbyś najwięcej, ale raczej starczy na drobne wydatki, niż żeby zbić kokosy - ciężko będzie opchnąć, chyba że komuś z realnegożycia :smiley:

sla17 - badziewny zasilacz ? no tutaj muszę ci zaprzeczyć. powiedziałeś to bez zastanowienia, a to jest całkiem dobra konstrukcja.

Nie powiedziałbym, za dużo o zasilaczach Foxconna w sieci nie znajduję, a zasilacze od nich są dołączane do obudów, co za dobrze nie wróży. Gdyby były dobre, to mówiłby ktoś nich, nieprawdaż ;)?

to stara konstrukcja już, może nie równa się z takimi firmami jak teraz OCZ, Corsair itd. ale na tamte czasy był to naprawdę dobry zasilacz. ale już koniec spekulacji :slight_smile:

Pentium 4 2.8HT 1.5GB DDR1 hdd 120 GB (wd) + 40GB segate + radeon 9200 + 2 nagrywarki dvd i obudowa i zasilacz fujitsu siemens bo to był komp fs. sprzedany za 250zł