Wycena zestawu + nowy zestaw

Witam wszystkich otóż kiedyś miałem podobny temat chodziło o modernizacje płyty głównej a jeszcze wczesniej o wycene zestawu.Chodzi o to że namówiłem kolege żeby sprzedal caly zestaw i dołożył kasy na coś nowego.I teraz moja prośba mam nadzieje ze zostanie wysłuchana.Chodzi mi o to zebyscie zlozyli zestaw ale wyłacznie do gier i neta do 1200zł plus to za ile sprzedam tą konfiguracje:

Płyta głowna Soltek75FRV KT400

Pamięc DDR 256Mb/333 Kingston

Wentylator Cooler Master DP5-6j31C

Klawiatura MediaTech MT-136

Procesor AMD Athlon Xp 1800+

stacja dysków 3.5Samsung

Listwa Zaśilajaca EverStandard

Dysk HDD Segate Barracuda IV 60 GB

Karta Graficzna Gigabyte Radeon 128mb 128 bit

Monitor 17" LG F700B Flatron

Obudowa Foxconn PC-146 350W USB

Nagrywarka LG 52x24x52

Nagrywarka DVD Lg GSA - 4163b

Głosniki: Creative 2.1 SBS 390

I za to wszystko kumpel chce złożył samą bude tylko i wyłacznie do gier zeby mogl cieszyc sie takimi grami jak Oblivion , F.E.A.R itp.Mam nadzieje ze jakiś sensowny zestaw śię złozy za 1200 zł plus konfiguracja którą wam podałem.Pozdrawiam

Za 1200PLN nawet plus kasa za te rupiecie nie pozwoli na złożenie zestawu do nowych gier. Dobrze będą chodziły gry z ubiegłych lat i NET. Na zestaw ciągnacy nowe gry przeznacz min 3000PLN bez peryferii

marbed 3 tys zl ? ; x

popatrz w podpis, dałem za to 2,5 i wszystko ciagnie na full, + wszystkie antyaliasingi na max w opcjach grafy…

co do wyceny to musisz popsrawdzac na allegro bo watpie ze komus sie bedzie to chcial ozrobic za ciebie :wink:

O ile starczy funduszy to zmienić to na C2D E6300

Można zmienić na Goodramy

Seagate wydajniejszy :stuck_out_tongue:

250Gb Barracuda , 16mb cache , na końcu z dopiskiem AS