"wyciąganie" obrazu z PPS'a

no wiec mam prezentacje PPS i chcialbym sobie z niej wyssać jakies fotki :slight_smile:

jak to zrobić?? :slight_smile:

P.S. umiescilem w “Na Luzie” bo uwazam to za ciekawostke :stuck_out_tongue: jakby moderator uwazal innaczej - niech przenosi gdzie chce :slight_smile: (z wyłączeniem śmietnika :stuck_out_tongue: )

Jeżeli masz power pointa w officie to nie ma problemu, poprostu go otwierasz i zapisujesz

w tym problem że nie mam… jakbym miał to bym sie najpierw pomęczył a potem zapytał :stuck_out_tongue:

EDIT: a czy pakiety typu openoffice zawieraja w sobie jakies narzedzie typu power point ?? lub takie ktore by mi pozwalalo na zrobienie czegos takiego ??

Witam!

Ja mam OpenOffice.ux.pl i normalnie mi otwiera pliki PPS przy pomocy ‘OpenOffice.ux.pl Impress’… i jest możliwość tworzenia własnych slajdów/prezentacji. :slight_smile:

pozdrawiam 8)

czyżby mnie źle zrozumiano?? "wink:

mi nie chodzi o zrobienie prezentacji… ale o wyciaganie z niej fotek…

a to ze w tamtym programiku mozna zrobic prezentacje wcale nie musi znaczyc ze mozna z gotowej prezentacji wyciagnac fotofrafie (przynajmniej tak uwazam)

po obejrzeniu tego openoffice’a na vortalu śmiem twierdzić ze zajmuje on nie mało… i wolalbym przed pobraniem miec pewnosc - czy sie da owe fotki nim wytargać… mister_wojtek (lub inny szczesliwy uzytkownik tego openoffice’a) prosilbym o sprawdzenie czy tam sie tak da zrobic :slight_smile:

berbeluh… sprawdziłem - da się wyciągnąć fotografię, (można rozłożyć slajd na czynniki pierwsze, edytować itd.). :wink:

własnie o tym mówię, masz liste fotografi które składają się na danego pps’a, kikasz praym, zapisujesz i gotowe