Wycinek z loga

O8 - Extra context menu item: Download with NetPumper - C:\Program Files\NetPumper\AddUrl.htm

O8 - Extra context menu item: E&ksport do programu Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~3\Office10\EXCEL.EXE/3000

O8 - Extra context menu item: Ściągnij przy pomocy FlashGet'a - C:\Program Files\FlashGet\jc_link.htm

O8 - Extra context menu item: Ściągnij wszystko przy pomocy FlashGet'a - C:\Program Files\FlashGet\jc_all.htm

O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_02\bin\npjpi150_02.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_02\bin\npjpi150_02.dll

może mi ktoś powiedzieć za co odpowiedzialne są te wpisy, i co grozi po ich usunięciu ich, bo bawiłem się razemz kolega i niby komp szybciej się włączał i wyłączał…

a to była zabawa przed formatem także looz… :slight_smile:

A czy po usunieciu np tego wpisu:

prubowałeś uruchomić program o nazwie jak w wpisie , bo mnie sie wydaje że jeżeli usuniesz ten wpis to program już sie nie uruchomi, tak samo jak i pozostałe flashget ,i kłopoty z javą i niestabilna praca excela.

To wpisy odpowiedzialne, za to, że w menu kontekstowym masz jak sama zanwa wskazuje “Ściągnij przy pomocy FlashGet’a” , “Ściągnij wszystko przy pomocy FlashGet’a”, ja usunąłem (raczej bezpieczne), ale poczekaj na opinie innych. Pozdrawiam :wink:

Uruchomią się. Zniknie tylko opcja z menu kontekstowego IE. Tak samo z Excel. Javę zostaw. Oczywiście nie musisz - nic nie usuwaj.