Wyczyscic pamiec ram?

Witam jak sie czyści pamięć ram na viste ? Zamula mi czasami :confused:

:?: O co ci chodzi :?: Pewnie masz za mało RAMu i Vista wszystko zżera.

Wyjmij pamięć z komputera i przeczyść ją pędzelkiem oraz lekko zwilżoną szmatką.

Bo mam taki problem ze mam gre i w styczniu w nia grałem i chodziła ale później wykasowałem znudzila się. A dziś ja ponownie zainstalowałem i chciałem zagrać a tam zacina cholernie… Zainstalowałem na inny dysk to samo odinstalowałem i ponownie zainstalowałem i tak to samo nawet parametry zmieniałem i nic… Wiec kumpel mówił mi ze mam wyczyścić pamięć ram lub wyłączyć parę programów

Dodane 19.02.2009 (Cz) 15:03

okeej zrobię to :slight_smile: dzięki

W życiu tak nie rób z pamięcią ram a 2. nic nie da jeśli przeczyścisz pamięć ram systemowo

pamięc RAM zostaje sformatowana za każdym wyłączeniem/włączeniem kompa. Od tego, że gra Ci nie działa, po prostu masz zamulony system, możesz powyłączać na czas grania jakieś programy, np. Gadu-Gadu, Skype i inne.

Albo masz jakiś syf

Ale podaj ile masz RAM-u, ile ci vista zajmuje :?: Bo jasnowidzem nie jestem, a inni chyba też nie :stuck_out_tongue: .

jak masz 1gb lub mniej najlepszym rozwiazaniem bylo by dokupienie chociaz 1 gb ram :smiley: dla visty 2 to minimum wg mnie :smiley: ale ja sobie kupiłem 4 :smiley: xp rozpoznaje tylko 3 gb wiec zainstaluje viste 64 bit po co 1 gb ma sie marnowac:D:D

Dodane 21.02.2009 (So) 10:09

a wogóle może mi ktoś powiedzieć czy w viscie 64 dobrze działa gta IV może ktoś ma

ja mam i działa bez problemu :wink:

Vista 32bit zżera więcej RAMu niż 64bit ^^

sam testowałem to 64 bit potrzebowała więcej ramu niż 32:D

No u mojego znajomego było na odwrót :stuck_out_tongue:

Vista 32bit na sucho potrzebowała więcej ramu niż 64bit też na sucho