Wyczyściłem caly rejesrt i teraz nic nie moge zrobic

Witam to znowu ja wyczyscilem calyrejestr i teraz nic nie moge otworzyc prosze o pomoc jak mozna przywrocic te pliki, pomijajac ze jv nie moge wejsc i przywrocic kopie !

Dokładniej jak wyczyściłeś?

Co się dzieje po wejściu w jv16? Próbowałeś przywrócić backupa w trybie awaryjnym?

W przypadku xp: punkt przywracania systemu może załatwić sprawę

Popatrz weszlem w jv16 i wyczyscilem wszystkie pliki z rejestru poczym zamknolem jv16 i nagle z ikonek normlanych zrobily sie ikoki ktorych niemozna otworzyc teraz nie moge na nic wejsc nawet na moj komputer !!

Jaki masz system? Czy działa tryb awayjny (F5 lub F8 podczas startu systemu)?

Mam xp jeszcze nie probowalem trybu awaryjnego ! Ale zaraz sproboje

Jakby tam też nic nie działało to spróbuj przywracanie systemu:

Sprobowalem trybu awaryjnego lae nic z tego dalej ikonki sa takie ze nie mozna ich otworzyc

Złączono Posta : 16.07.2006 (Nie) 14:45

Sprobowalem trybu awaryjnego ale nic z tego dalej ikonki sa takie ze nie mozna ich otworzyc

Złączono Posta : 16.07.2006 (Nie) 14:46

A jest może gdzies opcja przywracania danych sprzed 1 dnia lub tygodnia?

Złączono Posta : 16.07.2006 (Nie) 14:48

Aju nie mozna użyc tego co zaproponowales bo nie moge tego otworzyc nie moge nic otworzyc zandej aplikajci zadnego programy !!

Złączono Posta : 16.07.2006 (Nie) 14:50

Xawier nie moge wejsc na moj komputer czyli jak mam sie dostac do dycku C?

a co on zaproponował?

Możesz spróbować troszkę inaczej, ale możliwe iż będzie działać => start => uruchom => i już szalejesz po dyskach :smiley:

Zaproponowałem aby weszedł do folderu jv16 power tools i przywrócił tę kopię rejestru no, ale nie może wejść…

Jeśi

zadziała to napisze jeszcze raz :wink:

On zaproponowal ze mam wjesc w trybie awarynjnym w folder gdzie zainstalowalemjv16 i sprobowac przywrocic z pliku tam. Tylko cos mi ten post zniknął

Złączono Posta : 16.07.2006 (Nie) 14:57

Start => uruchom to dziala ale pozniej jak chce otworyc plik jakis to nie moge

No to polecimy z naprawą bierzącej instalacji.

Ustaw w biosie bootowanie na napęd CD/DVD, włóż płytę windows xp do napędu i zabootuj płytę.

Podczas instalacji czytaj uważnie komunikaty i w pewnym momencie będzie można wybrać naprawę bierzącej istalacji windows na dysku.

Możesz jeszcze spróbować zamiast trybu awaryjnego wybrać opcję przywracania systemu do ostaniej znanej dobrej konfiguracji (wybiera się to na tym samym ekranie).

Wasacz to tez nie działa xD Ale dzieki wszystkim za dobre checi :smiley: Sproboje chyba naprawe bierzącej instalacji

tez czyscilem rejestr i błąd wyskakuje podczas pracy emule,tea nowa werja jv16 power tools jest niebezpieczna w uzyciu

A próbowałeś wejść w przywracanie systemu poprzez tryb awaryjny? Wchodzisz tak jak w tryb awaryjny i po zalogowaniu jest taka biała ramka i w niej klikasz na nie. I masz dostęp do przywracania systemu. Może to pomoże? Jak nie to tylko “Konsola odzyskiwania”. Ale jak to zrobić przez “Konsolę…” musisz najpierw dokładnie poczytać tu

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

Ciekawe że on to zrobi przez konsole jak on nie ma zielonego pojęcia co się stało i co mu po lini polecen których pewnie nie zna a nawed jak by znał to nie wiem czy mu dużo pomogą najlepiej to zrobic normalnie aktualizacje jak chciał wcześniej.

Rejestr nie jest tak łatwo przywrucić.

Aha mam jeszcze pytanie robiłeś na bierząco punkty przywracania systemu ?? Jak tak to można załadować na chwile z lini polecen ten co jest w c:\windows\repair do c:\windows\system32\config odalpić kompa dać sobie uprawnienia do folderu z punktami wyciągnąć rejestr sobie z tego folderu od punktów np.na c:\ znowu wejść w linie polecnien i załadować ten z c:\ do c:\windows\system32\config.

tylko powiem ci że to nie tak prosta sprawa

Nikt nie pisał, ze będzie łatwo. Ale podałem prosty sposób na dostanie się do punktów przywracania przez tryb awaryjny i nie było odp. czy się udało.

Komputer Świat nr. 21/2005-tu jest dokładny opis.