Wydajność Sprzętu

Wiele osób na forum używa windows vista, Więc sam się na niego przerzuciłem

Chciał bym wiedzieć jaka jest wasza klasyfikacja sprzętowa oraz czy moja jest w porządku :slight_smile:

Oto moje wyniki:

beztytuuee4.th.png

I w jakiej to jest skali? 1-10 ?

5,5 :smiley: :smiley:

Skala jest od 1 do 6 a dokładnie 5,9 Jednak jak na twój komputer to taki sobie ten wynik… Zainstalowałeś wszystkie najnowsze sterowniki? Masz dobrze wszystko poustawiane i zoptymalizowane?

Oto mój wynik:

beztytuuet8.th.jpg beztytuu2xs6.th.jpg

wszystko najnowsze.

Wynik sie poprawi jak za pare dni wymienie mu procka na PentiumD 3.4GHz i 8GB ramu ?

Wynik indexu jest tylko takim oriętacyjnym wskaźnikiem… nie należy go traktować zbyt poważnie… 8GB ramu… hm niewiem poco ci aż 8 bo 4 spokojnie starczą… co do procesora to niewiem czy dostaniesz taki wzrost jakiego oczekujesz… a swoja groga zestawy Intel-nvidia działaja inaczej niż AMD-Ati :wink:

tz lepiej czy gozej?

A i czy opłaca się ten procek za £56 ?

Chłopie po co ci 8giga ramu a po 2 pewnie masz 32bitową wersje visty która nie widzi nawet 4 giga ramu

Pentium D to straszny piekarnik, nie lepiej wziąść pentium dual core e2180?

U mine Vista 32 Bitowa widzi 4 Gigabajty Ramu, bo tyle akurat mam. Bez względu na to jaki masz na to pogląd. Pozdrowienia :smiley:

2rdenvm_th.jpg

5.0 :stuck_out_tongue:

d17d251d8f4e6d93m.jpg

5.0 tylko dlatego pewnie że mam 2 gb i dołożone zupełnie inne 1 gb :slight_smile:

Pozdrawiam

mam 64-bit zakupioną już z myślą o 8GB :slight_smile: A dlatego chce 8GB bo mi tyle płytka pociągnie.

niedługo wyjdą takie systemy że 4 GB to będzie minimum

Edit://

tz jak?

A tak z ciekawości, 8 gb tego Ramu to o jakich częstotliwościach??? Podejrzewam że chcesz kupić jakieś standardowe 667 albo 800 Mhz, a jak już chcesz coś naprawdę szybkiego to może 4 gb jakiegoś 1066 Mhz http://allegro.pl/item392909622_ocz_4gb … tpipe.html OCZ :smiley:

Pozdrawiam

Maniek5 1. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła

  1. Ta płyta nie obsługuje pamięci taktowanych na 1066 MHz

No racja, Moja Płyta główna pociągnie max 800 Mhz i właśnie takie mam zamiar kupić :slight_smile:

Ale do tematu, chwalcie się swoimi wynikami

5.7 :slight_smile:

plik.php?file=lknmoogc8rwd8buubf11.jpg

Wie ktoś może jaki trzeba mieć procesor żeby było 5.9? ;p

a jaki masz?

przy okazji podaj sprzet bo chce wiedziec co uzyskalo taki wynik

6.0

f058570d53a89158m.jpg