Wydajność w grach

Witam.

Mam taki problem. Mam ustawione detale w wiedźminie wszystko na najwyższe (oprcz tego, ze tam np. antialiasingu nie wlaczalem itp) i gra mi może nie haczy, ale jest na granicy plynnosci i poprostu takie malutkie zaciecia są, ale praktycznie ciągle. Może po prostu mam za słabego kompa. Ale ustawiłem wszystko na najniższe i o dziwo też haczy! AAA… rozdziałka 1280/720, a na necie widzialem np. jak na 8800 gts chodziło super płynnie i na innych kartach, a nie tak przycinając jak u mnie. Muszę się z tym pogodzić czy może to wina, np. przepełnionego dysku, może to mieć aż tak duży wpływ??

I jeszcze jedno pytanko, jak grałem w Call of Duty 4 (ktry notabene też od czasu do czasu przycina na najwyższych) to w pewnym momencie komp się sam wyłączył. Potem od razu chciałem włączyć kompa i na ekranie bootowania windowsa znowu się wyłączył, potem odcekałem pewien czas i już normalnie. Potem jeszcze dużo grałem i już to mnie nie spotkało. Tylko ten raz. Temp. mojej karty w stresie max. zdaje się 76 stopni było

Pliss o odpowiedź

nie wiem ale może wina za słabego zasilacza? masz zainstalowane sterowniki do karty dobre…? nie kręciłeś procka? dziwnee taka karta z 512 ram !

No stery do grafy najnowsze. Nic nie kręciłem.

Może masz zasyfiony system?

No zapewne mam, ale co teraz robic?? Jak go czyścić??

Przeinstalować windowsa,lub posprzątaj na dysku,pousuwaj niepotrzebne rejestry CCleaner.I inne

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=88&id=1125 .Usuń niepotrzebne ci rzeczy na dysku.Itp

plus jeszcze ccleaner i POLECAM TEZ PROGRAM REGISTRY SHOWER 2007!! :slight_smile: wyszukuje 5 razy wiecej bledow niz ccleaner xd a tak w ogole zrob se jeszcze defregmentacje przeskanuj antywirusem i uporzodkuj pliki do folderow i tak dalej xD