Wydajność w grach

(Bozena Ireneusz) #1

Witam.

Mam taki problem. Mam ustawione detale w wiedźminie wszystko na najwyższe (oprcz tego, ze tam np. antialiasingu nie wlaczalem itp) i gra mi może nie haczy, ale jest na granicy plynnosci i poprostu takie malutkie zaciecia są, ale praktycznie ciągle. Może po prostu mam za słabego kompa. Ale ustawiłem wszystko na najniższe i o dziwo też haczy! AAA.. rozdziałka 1280/720, a na necie widzialem np. jak na 8800 gts chodziło super płynnie i na innych kartach, a nie tak przycinając jak u mnie. Muszę się z tym pogodzić czy może to wina, np. przepełnionego dysku, może to mieć aż tak duży wpływ??

I jeszcze jedno pytanko, jak grałem w Call of Duty 4 (ktry notabene też od czasu do czasu przycina na najwyższych) to w pewnym momencie komp się sam wyłączył. Potem od razu chciałem włączyć kompa i na ekranie bootowania windowsa znowu się wyłączył, potem odcekałem pewien czas i już normalnie. Potem jeszcze dużo grałem i już to mnie nie spotkało. Tylko ten raz. Temp. mojej karty w stresie max. zdaje się 76 stopni było

Pliss o odpowiedź

(system) #2

nie wiem ale może wina za słabego zasilacza? masz zainstalowane sterowniki do karty dobre..? nie kręciłeś procka? dziwnee taka karta z 512 ram !

(Bozena Ireneusz) #3

No stery do grafy najnowsze. Nic nie kręciłem.

(Pawcio2090) #4

Może masz zasyfiony system?

(Bozena Ireneusz) #5

No zapewne mam, ale co teraz robic?? Jak go czyścić??

(Pawcio2090) #6

Przeinstalować windowsa,lub posprzątaj na dysku,pousuwaj niepotrzebne rejestry CCleaner.I inne

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=88&id=1125 .Usuń niepotrzebne ci rzeczy na dysku.Itp

(system) #7

plus jeszcze ccleaner i POLECAM TEZ PROGRAM REGISTRY SHOWER 2007!! :slight_smile: wyszukuje 5 razy wiecej bledow niz ccleaner xd a tak w ogole zrob se jeszcze defregmentacje przeskanuj antywirusem i uporzodkuj pliki do folderow i tak dalej xD