Wydruk zdjęć

Gdy oglądam zgięcie na monitorze to wygląda ładnie,natomiast gdy je wydrukuje jest ciemne z przewagę jednego koloru. Zdięcia są z aparatu cyfrowego. Zaznaczam, że tusze mam oryginalne a papier dobrej jakości.


Asterisk

uzyj programów do obróbki zdjęć takich jak foto office corela i wiele inych mozesz tam zrobić z fotką wszystko rozjaśnic wyostrzyc obrocić połaczyc i wiele wiele innych bajerów

To nie chodzi o obróbkę zdięć tylko o to że inaczej wyglądają na monitorze a inaczej na papierze.Na monitorze sa takie jak powinny a na papierze nie.

pamiętaj że jak rozjaśnisz obraz monitora to nie zmieni to kolorów w zdjęciu :wink:

grafika mnie nie bawi, ale z tego co pamiętam to przy pracy ze zdjęciami najlepiej bawić się palecie kolorów CMYK, wtedy wydruk powinien najbardziej odpowiadać temu co widać na monitorze :wink: no ale mogę się mylić :wink:

a może nie hmmm -> http://pl.wikipedia.org/wiki/CMYK

tusze masz orginalne, ale czy są pełne ???

Tusze mam pełne.

przeczysc glowice drukarki :lol:

to może styki nie łączą, choć to może mniej prawdopodobne. Ja kiedyś zwyczajnie załamałem kabel USB i czerwonego mi nie drukowało.

Przeczyściłem głowice, sprawdziłem połączenie a problem pozostał. Czy ma ktoś jeszcze jakieś rady?

może napisz jaki masz model drukarki, jeśli masz jeszcze gwarancje to wykorzystaj to :slight_smile:

Drukarka to IP3000.