Wydrukowanie pliku *.xls problem


(Slq Babe) #1

Witam.

Dostałem plik exel'a *.xls niby nie było by z nim problemów ale jest on zrobiony na dziwnej zasadzie testu tzn. nie ma jakis zakładek czy coś. Jest przycisk z początkiem testu i tyle po kliknięciu go rozpoczyna się test i nie można drukowac bo wyskakuje okienko z dodaniem odpowiedzi. Jest jakas możliwosc, zeby odbezieczyc ten test czy pokazac reszte tych sladajdow/podstron zeby wydrukować wszystko.. ?


(greh) #2

Hmm. Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Może pokaż jakiś screen?


(Slq Babe) #3

Juz screen

http://img261.imageshack.us/my.php?imag ... 352lo9.jpg

I wyglada to tak po kliknięciu przycisku START pokazują sie takjakby kolejne 'slajdy' z pytaniem. Nie można ich wydrukować po pojawia się okienko by podac opdowiedz. jesli wpisze jakas odpowiedz przechodzi do nastepnego pytania. A potrzebuje wydrukowac kazde pytanie. Co zostaje mi robic printscreen'a kazdego pytania .. ? i tak drukowac.. ?


(TomVoo) #4

Na pierwszym z zamieszczonych screenów masz wyraźnie napisane, że Autorzy zabraniają jakiegokolwiek kopiowania testu - nic dziwnego że funkcja drukowania została zablokowana. Pozostaje Ci tylko robić zrzuty ekranu i potem po lekkiej obróbce drukować.


(Slq Babe) #5

Nie wnikam kolezanka mnie o to poprosila. Ponoc wykladowca przeslal jej to na maila maja wydrukowac te zadania i miec je na wykladach..


(Olixxx94) #6

W takim bądź razie skoro to miało być szeroko dostępne, to dlaczego funkcja drukowania została zablokowana...

wychodzi na to, że tak.