Za duże użycie ramu [wydzielone]

Zużyte podzespoły wymienia się na nowe.

Rozwiniesz swoją wypowiedz?

Semantyka. Użycie nie zużycie :wink: Czepia się bo ciepła wódkę mu podali pewnie :wink:

Zanim zaczniesz kogoś poprawiać bo źle dobiera słowa sam się dokształć, hipokryto.

Zużycie jest nieodwracalne, podpowiesz jak sprawdzić czy moje podzespoły są zużyte aby się ich pozbyć zanim ulegną całkowitemu zużyciu?

Czemu mierzysz innych swoją miarą?

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Naucz się człowieku korzystać z forum i pisać wszystko w jednym poście.

Z nim to nie ma sensu dyskutować gościowi coś ram zjada, a ten mu sugeruje wymienić kość ram bo się zużywa … japier*****

Jeśli system jest zapchany i mam powiedzmy 4GB ram i system zjada mi te 2GB to jak wymienie 4GB ram na nową kośc 4GB czy system zacznie zjadać magicznie mniej ram… no ja uważam że nie,

Zresztą przeglądarki po tyle mniej więcej zabierają ram jak miał wcześniej mniejsze zużycie to możliwie że dodatki albo przeglądarka sie zapycha. Trzyma starą sesje lub ciasteczka itd.

Naucz się nie komentować moich wypowiedzi.
Jeżeli jednak chcesz to wróć do naszych poprzednich dyskusji które zacząłeś i użyj argumentów.

Odróżniasz użycie od zużycia?
Ram to nie prezerwatywa.

ohoho! Panowie, nie widzę sensu wykłócać się o to kto ma racja a kto źle dobiera słowa itp. Tym bardziej iż żaden z tych wpisów nie przybliża nas do odpowiedzi na pytanie

2 polubienia

Oflagowanie i usunięcie moich postów nie zmienia faktu że autor pisze o “zużyciu”, ja ciągle nie wiem jak je sprawdzić, skąd ma informację że ram jest zużyty.
Proszę o dokładne wyjaśnienie.

Człowiek to taka istota (jedyna na tej planecie), która ma dar myślenia abstrakcyjnego. Wszyscy wiedzą o co chodziło autorowi pisząc o “zużyciu” RAMu tylko ty nie wiesz. Jak widać zostałeś pozbawiony myślenia abstrakcyjnego. A wiec gdzieś po drodze w ewolucji twoich genów ewolucja zapomniała o tobie i zatrzymałeś się w rozwoju gdzieś pomiędzy homo sapiens fossilis a człowiekiem rozumnym zdolnym do abstrakcyjnego myślenia.

Nie karm trola nie ma sensu zaśmiecać wątki z idiotą nie ważne co powiesz on i tak będzie przy swoim a problemu głównego autora ta kłótnia nie pomoże mu naprawić problemu,

Każdy słownik określa zużycie jako nieodwracalne, i tylko tak może być pojmowane.
To nie żadna abstrakcja tylko fakt.

Podejdź bliżej jak chcesz w ten sposób rozmawiać albo przeproś i zacznij rozmawiać jak powinieneś.

Powtórzę, ram to nie benzyna, nie zużywa się.
Jeżeli jest inaczej udowodnij to w sposób racjonalny.

@daras28-82 udowodniłeś rację! masz na prawdę rację! chłopak pomylił słowa! możesz iść spać. cześć! :slight_smile

Naćpany jesteś czy co?