Za duże użycie ramu [wydzielone]

Nie robię tego co ty więc nawet nie zadawaj takich pytań.
Ciekawi mnie tylko skąd taki pomysł?

Bo ostatnio ci nerwy puszczają patrząc po tym temacie. Nie widziałem ciebie jeszcze z takimi tekstami i zaczepkami do innych

Ja go już dodałem do blokowanych więc nie widzę wypocin tego prymitywa,
Niestety nadal są ludzie co z nim próbują podjąć jakieś tam próby dyskusji bez efektu.

Dlatego radze go zablokować i nie karmić trolla proste a jak że skuteczne…

Myślę, że i ja tak zrobię. W oddzielonej części naprawdę nie umiał dobrać odpowiednich słów jakby był nietrzeźwy czy specjalnie robił gówno-burzę

Prymityw nie widzi różnicy między “zużyciem” a “użyciem”.
Szanuj siebie i innych.
Zapytam ponownie, czy jak napełnisz bak paliwem to powiesz że bak jest zużyty?
Dlaczego zatem zajętą pamięć nazywasz zużytą?

To jest klucz, słowa wyjęte z kontekstu nie zawsze mają sens.
Tu tytuł jest poprawiony,wycięta połowa wątku, nie każdy jednak przyswaja wiedzę, jako przykład masz Quassara, tłumaczyć można a i tak napisze że jak wykorzystasz pełną moc silnika to silnik jest zużyty tak jak pamięć, wykorzystana to zużyta.
Zużyte przedmioty, podzespoły nie nadają się do użytku.

Do dalszej dyskusji na ten temat zapraszam do wydzielonego.

Nie widzę jednak powodu, żeby się czepiać o takie słownictwo, bo sam często się przejęzyczam. Zależy jak autor patrzy na RAM i pisze lub nawet sądzi, że jest zużyta, a nie użyta, bo ma taki problem przez pewien czas. Więcej nie ma sensu dyskutować, więc bywaj zdrów. Jak rozwiniesz kolejną gówno-burzę, wyciszę twoje komentarze

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.