[Wydzielono] problem z reklamami sale charger ads

Witam.

Nie wiem czy mój problem polega na tym samym, ale też dotyczy wyskakujących non stop reklam! Nie wiem coś ściągnęłam, ale od jakiegoś czasu w przeglądarce ciągle wyskakują mi reklamy! Pomijam już to, że niektórych stron praktycznie nie da się odczytać, bo tyle tego jest. Najbardziej wkurzające są te, które wyskakują w nowych kartach i oknach przeglądarki, jak kliknę chociażby na tło strony!

 

Gdzieś na jakimś forum, gdzie użytkownik zgłaszał taki sam problem, zalecili ściągnięcie OTL i wykonanie skanu zaznaczając kilka funkcji. Problem w tym że to było na tyle jeśli chodzi o instrukcję :stuck_out_tongue:

Właśnie skanuję kompa zgodnie z instrukcjami na tamtym forum. Ale co dalej??

Przyznaję się bez bicia, że raczej z wirusami do tej pory nie miałam problemu, staram się naprawić system pierwszy raz ever. Czy ktoś mógłby mi - jak krowie na rowie! - wytłumaczyć co mam dalej zrobić, jak już będę miała te wyniki skanowania (domyślam się że wyskoczy pełno literek tworzących coś czego za Chiny nie ogarniam).

Mega wdzięczna będę za pomoc!!

Załóż osobny temat.http://forum.dobreprogramy.pl/farbar-recovery-scan-tool-raport-obowiązkowy-t478727/

Tym razem wydzieliłem, podpinki nie są mile widziane na tym forum!