Wyglad folderow

Witam

  1. Chcialbym w Vista ustawic wyglad folderow tak jak w XP. Najbardziej zblizony wyglad jest wtedy gdy ustawiam na widok-srednie ikony.

Wkurza mnie to ze jest zastosowany podglad folderow. Nie chce tego miec. Chcialbym to wylaczyc.

  1. A druga sprawa gdy ustawiam widok-male ikony ustawiaja mi sie one w takich rzadkach i foldery i pliki. Nie chce zeby ukladaly sie w takich rzadkach. Jak ustawiam na male ikonki chcialbym zeby ustawily mi sioe tak jak na srednim ustawieniu.

Jeju mam nadzieje ze wytlumaczylem zrozumiale :slight_smile:

Czekam na odpowiedz

acha i jeszcze jedna rzecz.

Chcialbym aby znowu na pasku na gorze widnialy takie ikonu jak usun wklej czy kopiuj, jak to zrobic?

http://windowshelp.microsoft.com/Window … d1045.mspx

Hej Rokko sporo mi pomogles tym linkiem. Dzieki za to.

Ale dalej nie potrafie znalexc odpowiedzi na moje drugie pytanie. Choodzi mi o to ze jak ustawiam na widok male ikony to wyswietlsaja mi sie ona w takich jakby rzadkach. Jestem w stanie przeczytac w calosci nazwe pliku.

W XP natomiast jest tak ze nie jestes w stanie przeczytac calej nazwy pliku, chyba jak w niego klikniesz dopiero. No i w XP nie ustawiaja sie one w takich rzedach jak w VISCIE.

Rozumiecie o co mi chodzi ?

Wszelkie tego typy rzeczy, które wymieniłeś możesz ustawić poprzez właściwości ekranu, zakładka wygląd, przycisk zaawansowane. Dostosuj ustawienia do własnych potrzeb np. rozmieszczenie ikon w pionie/poziomie (odstępy), wielkość ikonek itp.

PPM na pulpicie -> Personalizuj -> kolor i wygląd okien -> Otwórz właściwości wyglądu klasycznego…

Sorry ale chyba jestem ślepy gdzie dokladnie w viscie znajde wlasciwosci ekranu, zakladka wyglad??

pauuloo , napisałem gdzie dokładnie znajduje się to.

PPM na pulpicie -> Personalizuj -> klikasz na kolor i wygląd okien -> następnie otwórz właściwości wyglądu klasycznego

pauuloo , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif