Wygląd Windowsa

Chciałem zmienić wygląd swego systemu. Jednak coś źle zrobiłem, wiec chcialem juz wrocic do normalnego wygladu. Jednak teraz nie moge. Jest klasyczny wyglad windowsa, a gdy chce zmienic na normalny (zwyczajny niebieski pasek, zielona ikonka start) to jest błąd ’ Nie mozna załadować stylów wizualnych , poniewaz nei udało sie załadowac pliku: szczegóły: i tutaj nic nie ma. Niech ktos powie jak moge powrocic system do wczesniejszego stanu : >

Z góry bardzo dziekuje za pomoc.

Sprobowac tak zrobic? ->

Aby użyć ostatniej znanej dobrej konfiguracji:

Jeśli system Windows XP się nie uruchamia, można przywrócić ostatnią znaną dobrą konfigurację, innymi słowy — ostatnie ustawienia, które działały. Należy wykonać następujące czynności:

Uruchom komputer i gdy zacznie się uruchamiać system Windows, naciśnij klawisz F8. Zostanie wyświetlone Menu opcji zaawansowanych systemu Windows.

Za pomocą klawiszy strzałek wybierz polecenie Ostatnia znana dobra konfiguracja (ostatnie działające ustawienia), a następnie naciśnij klawisz ENTER.

Jeśli zostanie wyświetlone menu rozruchowe, za pomocą klawiszy strzałek wybierz polecenie Microsoft Windows XP, a następnie naciśnij klawisz ENTER. System Windows XP przywraca stan komputera z ostatniego punktu przywracania.

Spróbuj tego polecenia

Start > uruchom regsvr /i shell32

Wpisując regsvr /i shell32, wyskakuje błąd że nie można odnaleźć danego pliku.

A nie powinno być

regsvr32 /i shell32

? Z tego co wiem, ostatnia znana konfiguracja pomaga, gdy nie można się zalogować do systemu - tutaj można. Spróbuj podmienić pliki systemowe poleceniem

sfc /scannow

lub z poziomu konsoli odzyskiwania.

Upewnij się, czy działa usługa Kompozycje.

Po wykonaniu tych czynności zrestartuj komputer.

Pomogło to drugie :slight_smile:

Wielkie dzięki :slight_smile: