Wygląd XP na Viste

czy opłaca sie zmienić wygląd XP’ka na Viste?? jeśli tak to poproszę o link wersji polskiej (jezykowej). Czy nie zaśmieca to komputera i czy jest to bezieczne w sensie czy nie stanie sie nic z komputerem (uszkodzenie systemu)??

Jeśli lubisz przybajerować system zbędnymi IMHO dodatkami to możesz zainstalować Vista Transformation Pack. Szukaj przez googla. Poza tym, każdy z takich programów zaśmieca w jakiś sposób system, z niektórymi są problemy by później je odinstalować. VTP to jeden z najlepiej imitujących Viste styli i można go spokojnie usunąć jeśli się znudzi.

razjel może podasz jakiś link do tego VTP??

http://storage.dobreprogramy.pl/dodatki/vtp7(dobreprogramy.pl).zip

Szukanie nie boli.

takie programy lubią zamulać system, no chyba ze masz w miarę dobry config to sie nie obawiaj

hehe dzięki;)

vtp ingeruje w rejestr systemowy i znacznie zamula kompa lepiej jakiś bricko pack czy coś takiego

Złączono Posta : 04.11.2007 (Nie) 13:54

to ewentualnie

realmadrit;)

Polecam Ci przeczytać uważnie TEN temat.

Pozdrawiam!

a ja ci polecam Vista Inspirat Pack

TU Masz bardzo fajny poradnik :wink: Czasem na forum znaleźć można coś fajnego :stuck_out_tongue:

tylko vista inspirant 2 brocko pack … on nie ingeruje w system zbytnio. do tego mozna dolaczyc glass 2k i masz wtedy aero.

IMHO Nie opłaca się

IMHO Zaśmieca

IMHO Kazde podnienienie plików systemowych niesie za sobą ryzyko.

w przypadku Vista Inspirant 2 jest inaczej, gdyż deinstalacja jest prosta i skuteczna. Nie polecam Vista transformation pack gdyż najczęściej po nim trzeba przeinstalować xp.

a ja polecam windowblinds 6 (wyszło niedawno), fajne skóry, ma , AERO i inne

Złączono Posta : 05.11.2007 (Pon) 16:27

a ja polecam windowblinds 6 (wyszło niedawno), fajne skóry, ma AERO.

Kumpel zainstalował i system nie zwolnił a dotego świetnie wygląda

ja takiego czegoś niecpolecam…jak juz to vista inspierat 2…kiedys vtp zainstalowałem i reinstalka…portafi bez powodu system rozwalić ;D

ja mam windowsblinds

Vista Inspirant 2 niestetyy nie oferuje zbyt ciekawego wyglądy w porównaniu z vtp. ale nawet Vista Inspirant 2 powoduje mniej stabilną pracę komputera tym bardziej gdy jest nie najnowszy komputer.

Żeby zmienić xp na viste przynajmniej najważniejsze jej elementy wystarczy Plik kompozycji systemu Windows ściągnięty z internetu np ja mam taką skórke (specjalny upload z mojego komputera :P)

http://www.sendspace.com/file/tf1isx

ale kompozycja nie zmieni ci tego co zmieni vtp

Chcesz mieć Viste zainstaluj ją, bo tak to tylko szkoda czasu i zasobów.