Wygląd XP na Viste

ale post jest na temat zmainy wyglądu a nie na temat zmiany systemu

:x

mam celka 300MHz, grafe ati rage 2mb i 160mb ram…

między xp bez vi2 a z nie było różnicy w wydajności…

a jak zainstalowałem vtp w ogóle nie dało się pracować…

vpt spowalnia. ale również przy vi2 przy starszych komputerach takich jak mój domowy (p4 512 ram) można zauważyć spowolnienie czociaż trochę mniejsze niż przy vtp. A pozatym nie wszystko trzeba uruchamiać w vtp wtedy chodzi w miarę przystępnie

Wiem że temat jest o zmianie wyglądu, tylko po co to robić, poco do Xp dołączać bajerki z Visty często nikomu nie potrzebne, jak to mówią zegarek z fontanną ani dobrze godziny nie pokaże ani wysoko wodą nie tryśnie, chociaż każdy swoją miarką mierzy, dla mnie komputer ma dobrze chodzić, potem dopiero wyglądać,

a dlatego że tu jest mowa na temat zmiany wyglądu bo ja osobiście miałem na swoim komputerze przez jakiś czas zainstalowaną i vtp jak i vi2 ale już jakiś czas temu przeinstalowałem system od nowa i nie planuję tego instalowac ponieważ każdy z tych programów po zainstalowaniu stwarza jakieś problemu albo zmniejszona stabilnosć, albo jakieś inne błedu i trudno system do wyjściowego stanu przywrócić natomiast xp standardowy działa pez problemu. Z paska bocznego nie korzystam bo sens korzystania z nego to jest tylko wtedy jeśli ma się monitor panoramiczny a nie 17 :slight_smile:

:wink: zdecydowanie Vista Inspirant 2 najmniej inwazyjnym, ale moim zdaniem po takim czymś z systemu robi się bazarowy stragan. Ale to już jak to lubi :slight_smile:

Pozdro

masz rację bo po instalacji takcih nakłądek nikgdy komputer nie bedzie tak stabilnie pracował jak bez tego. Instalowałem kiedyś obydwa programy i w tej chwili dałem sobie spokój bo zawsze wyskakują jakieś błedy, wolniesza praca itp. Nie warto. windows xp to xp i wtedy najlepiej pracuje