Wyglad XP sie popsul

Co zrobic, gdy wyglad Windowsa XP stal sie nagle “klasyczny” (jak 2000 i wczesniejsze, bez 3d)i w wlasciwosciach pulpitu nie mozna zmienic na “wyglad Windows XP” ??? Stalo sie tak po wlaczeniu kompa dzis rano, restart nic nie dal.

A inne style działają?

w zakladce “wyglad” --> “okna i przyciski” —> tylko styl klasyczny, nie ma XP

instalowaleś coś … ?? szkodniki … ?? można zainstalować nowy styl … :wink:

W usługach masz włączone kompozycje :?:

Start :arrow: Uruchom :arrow: services.msc :arrow: poszukaj Kompozycje i kliknij 2x LPM na tym :arrow: ustaw Typ uruchomienia na Automatyczny.

Spróbuj jeszcze tego:

PPM na ikonkę “Mój Komputer” :arrow: Właściwości :arrow: zakładka Zaawansowane :arrow: w polu wydajność kliknij na Ustawienia :arrow: w zakładce Efekty wizualne zaznacz Dopasuj dla uzyskania najlepszego wyglądu :arrow: Zastosuj i ok

dalej nic…

nic nie instalowalem

start-> uruchom-> services.msc włącz Kompozycje

ale przecie to wlaczone mam :slight_smile:

Jest to przezmnie wstawiona Standartowa kompozycja XP:

http://rapidshare.de/files/19497968/Moj … a.rar.html

Ściagasz i Rozpakowujesz i przenosisz do ścieżki:

C:\WINDOWS\Resources\Themes

Następnie PPM-Własciwości-Kompozycje

OK to pomoglo (troche), dzieki…

ale to maja byc “OKNA I PRZYCISKI”…teraz tylko ikony spowrotem sie zmienily na wieksze

PPM-Właściowści-Wygląd-Efekty

nie wiem czy mnie dobrze rozumiecie… co zrobic zeby w zakladce “wyglad” i tam w “okna i przyciski” oprocz “styl klasyczny windows” pojawilo sie “styl windows xp” bo wlasnie to mi zniknelo a powinno byc, zeby mozna zmienic wyglad paska narzedzi i wszystkich okien. Zmiana kompozycji tutaj nic nie daje i nie ma nic do rzeczy, w kazdy mrazie dzieki za wszelka pomoc.

Masz pewnie włączone aktualizacje automatyczne, a to może byćprzyczyną tego zamieszania. Pirat XP, chyba że się mylę.

Zobacz w C:\WINDOWS\Resources\Themes czy masz pliki kompozycji o nazwie Luna i Windows Classic oraz katalog Luna a w nim plik wizualny Luna

Jesli nie to mozesz sciagnac Luna, rozpakuj to, skopiuj cały folder Themes do katalogu C:\WINDOWS\ Resources , restart komputera i sprawdz.

Niestety sie mylisz

A tak w ogole to dzieki, wlasnie luny brakowalo :wink: thx for all