Wyjacy wiatrak

hejka mam pytanko otoz mam kompa na gwarancji i zaczol mi wyc ten wentylator co jest w obudowie na tej bocznej sciance i chcialbym sie dowiedziec kto powinien ponies koszty wymiany wiatraka na nowy ja czy sprzedawca…?

To wszystko zależy od umowy ale zapewnę sprzedawca :stuck_out_tongue:

nie jestem pewien czy wycie wentylatora podlega wymianie gwarancyjnej… prawdopodobnie trzeba tylko naoliwic lozysko… dlugo masz tego kompa? i od jak dawna tak wyje ten wentylator?

sluchaj mam do listopada gware smarowalem juz to lozysko czyscilem wentylator… i nic…

to skoro do listopada to nie ma co czekac tylko pojsc do sprzedawcy i sie dowiedziec :slight_smile: powinni Ci to wymienic jesli sa ok…

Heya, wiesz… miałam ten sam problem. Poprostu wiatrak nie jest kompatybilny z twoim kompem. Niestety, nawet przy gwarancji ci tego nie wymienią, bo stwierdzą że na ich kompie jest ok. Musisz znaleźć jakąś firmę komputerową, albo dziadów, nielegalnych to ci zamienią na działający, za opłatą ;D gwarantuje że nie będzie wył, bo mój był u nich na wizycie :]

sluchaj jestem na typa ciety i z przyjemnosci mu zagroze ze skontaktuje sie z Rzecznikiem Praw Konsumenta i zrobie mu taka afere na miasto ze straci kientow…

co to ma znaczyć ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

bylem i dowiedzialem sie zebym sie wypchal bo otworzylem obudowe tylko jak byl 3m-ce temu i mowilem mu ze nagrywarka nie nagrywa plyt to dal mi adres do DHL kazal zadzwonic wyciagnac nagrywarke i wyslac do serwisu bo on sie tym nie zajmuje…

mam jeszcze pytanie firma Sapphire daje jakies ksiazki do swoich kart graficznych…

:o Możesz mi to wyjaśnić jak wentylator może być nie kompatybilny ? pomijając jego rozmiary 8)

to znaczy ze masz plomby na obudowie czy co? wiesz teoretycznie to wentyle sa na tyle tanie ze za 30zl mozna rozwiazac problem :slight_smile:

ale tutaj chyba trzeba bedzie walczyc tak jak mowisz :slight_smile:

ja mam Sapphire’a X700 w pelnej wersji BOX, i poza plyta ze sterownikami, dodatkowymi kablami i przejsciowkami zadnej ksiazeczki nie dostalem…

nie mialem i nie mam zadnych plomb achas… a gwarancje na grafe skad mam wziasc myslalem zeby na drugi rok ja sprzedac w takim jednym sklepie i ta roznice co wyjdzie w cenie dolozyc do nowej ale oni pewnie beda sie czepiac;/