Wyjątkowo tania karta graficzna

(Rastko1) #1

Witam

Przeglądałem sobie karty i patrze a tu radeon X1650 XT za 320zł klik

Co o tym myslicie chyba bardziej to się opłaca brać niż GeForca 7600 GS??

(Błażej) #2

Bez OC radek jest wydajnieszy.

Nie kręci się fenomenalnie i jest dla osób które nic nie chca kręcić.

GSa bierzesz jak masz zamiar kręcić.

(Rastko1) #3

Coś mi się wydaje że komuś opyle swojego GeForca i kupie Radeona

(Michal Kolatek) #4

Nie bardzo się opłaca, chociaż przy płycie mATX jak masz z Zalmanem to chyba wszystkie sloty są zajęte, czy nie? Przy tej jednoslotowej zostaje więcej miejsca.

Test, cienie dst nie zachwycają

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=239

(Rastko1) #5

akurat tak się składa że ja nie potrzebuje pci mam ponad 6 lat i tylko miałem modem na pci i nic po za tym więc mi i tak nie potrzebne jest PCI i chyba się pokusze na tego radka

(Draakus) #6

Zapomniałeś dodać że w zwykłym 7600GS można kręcić ale wentylator. Jak kręcić 7600GS to tylko w Wersji Galaxy Zalman lub Palit Sonic.

(Michal Kolatek) #7

Dźwięk na płycie nie zachwyca, nie wiem jak przy innych rev płyty czy coś się zmieniało ale mnie taki dźwięk zaczyna drażnić, jeden pci zajęty przez k. wi-fi, na Pci-e 1x sprzętu prawie nie widać, intel sobie wymyślił nowy standard 1x :?

(system) #8

To nie Intel to PCI-SIG (PCI Special Interest Group) - specjalna grupa odpowiedzialna za branżowe standardy technologii wejść/wyjść w konwencjonalnych połączeniach PCI i połączeniach PCI-X oraz PCI Express

:lol: :lol:

Oni tez PCI

i jeszcze w tym roku lub poczatek przyszlego

PCIexpres 2.0 kompatybilne z 1.0

(Jinx83) #9

Do poczytnia:

http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=201608

100zł potaniał jak ostatnio patrzyłem :slight_smile:

Zamiana 7600 na RX1650XT niezbyt opłacalna. jak zmieniać to na sporo lepsze.

(Michal Kolatek) #10

Myślałem że Intel, w każdym razie te złącze jest mi tak potrzebne jak psu kij.

Powtórka z rozrywki, jak AGP 4/8x.

Marketing.

+200 zł do 7900GS/8600GT, tak zmienia sie na kartę o podobnej wydajności.

(Rastko1) #11

Ja mam rev 1.3 a Ty Tobi jaką masz?

(Michal Kolatek) #12

ver. 1.1, u mnie cały czas cyka jak się mocniej podniesie, i głos jest przytłumiony.

(Rastko1) #13

Nie wiem, nie jestem jakimś znawcą dźwięków i zawsze jechałem na integrach ale wydaje mi się że dźwięk jest lepszy niż w poprzednim sprzęcie (Asus A7V600-X) i nie wyczówam żadnych cykań

(Michal Kolatek) #14

Pewnie nie słyszysz ''głosów'' bo nie masz takiej boskiej sieciówki na pci, bez tego złomu głos się poprawił.