Wyjmowanie płyty w dell Studio XPS 16

Mam problem z wyjmowaniem płyty z Dell Studio XPS 1640. Przycisk dotykowy do wyjmowania płyty nie działa jak system jest uruchomiony ( Zainstalowany z płyty Dell Win 7 Home 64 bity) . Co dziwne przycisk działa zaraz po właczeniu laptopa zanim system zacznie się ałdować. Laptop jest nowy, dzisija przyniusł mi go kurier. Na oryginalnie zainstalowanym Win 7 wszystko działało ok ale partition magic rozwalił mi partycje i system nie startował wię zrobiłem je na nowo i zainstalowałem system z oryginalnie dołączonej płyty. Pozozstałem przyciski dotykowe jak do wi-fi czy dzwięku działaja dobrze.

Mój komputer -> ikona napędu -> PPM-> wysuń

Wiem. tak właśnie robie. Ale jest specjalny przycisk dotykowy do wysuwania płyty ale z jakiegoś powodu nie działa i nie wiem co zrobić zeby zaczoł działać

Dodane 11.11.2009 (Śr) 10:03

CHyba już wiem czemu to nie działa.

Podobno potrzeba programu Dell QuickStet. Problem w tym że jak go chce zainstalować to wyskakuje komunikat “twoja wersja systemu nie jest obsługiwana” co jest conajmniej dziwne bo zainstalowałem system z płyty od Dell’a i sterwoniki z ich strony prubowałem zainstalować wybierajać model laptopa po Service Tagu

Wałcz go w trybie zgodności z XP

Raczej nie widze sensu uruchamiać sterowniki do win 7 64 bity w trybie zgodności z XP.

To ściągnij nowszy ze strony producenta

Problem w tym ze mam QuicSet na płycie ze sterownikami do mojego laptopa we wszystkich wersjach , ściagałem rożne ze strony Della poza tym mam zainstalowany system z płyty którą dostałem od Dell’a i pisze ze system jest nie obsługiwany podczas pruby instalacji nawet jak pomijam sprawdzanie zgodności ssytemu .