Wyjscie kanłowe

Witam,

Nie moge zainstalowac mikrofonu wszystko sprawdziłem. mikrofon działa na inny komputerze. dowiedziłem sie ze przyczyna tego moze byc ustawienie kanalowe. Chciałbym sie dowiedziec jak je zminic?? Jak ktos wie to niech napisze prosze.

Start :arrow: Uruchom… :arrow: wpisujesz “sndvol32” bez cudzysłów :arrow: naciskasz Opcje oraz Właściwości :arrow: Zaznaczasz “Nagrywanie” :arrow: Sprawdzasz, czy w oknie niżej jest zaznaczone “Mikrofon”, jeśli nie, zaznacz i klikasz OK :arrow: Zaznaczasz ptaszka przy “Mikrofon”.

Ot koniec ;]

mikrofon jest zaznaczony ale dalej go nie wykrywa i nie wiem jak zminic wyjscie kanałowe z 6 na 3???

panel sterownia-> Dźwięk i urządzenia Audio-> Głos, Testowanie Sprzętu

Sprawdź na innym sprzęcie czy słuchawki są dobre, jakie to są słuchawki :wink:

:x

nie wiem czy wy nie rozumiecie ze nie wiem jak zmienic wyjscie kanałowe z 6 na 3??? a nie jak przetestowac mikrofon??? :frowning: mikrofon to media-tech mt 372 nie iwim po co to no ale podaje

:roll:

Ja tez mam taki problem. Mam stary komputer. Karta S3 Audio (stara). No i podłączam mikrofon, daje panel sterownia-> Dźwięk i urządzenia Audio-> Głos, Testowanie Sprzętu. Robia sie dwie kreski i wyskakuje mi “Ten sprzęt dźwiękowy nie może odtwarzać dźwięku.” A muzyki normalnie słucham. Niewiem o co chodzi. Gram na dwóch głośnikach. Mam windows XP. PLZ O POMOC ! :frowning:

nikt na tym forum nie wie jak sie zmienia wyjscia kanalowe z 6 na 3??? czy ktos mi pomorze czy zostane na lodzie ???

Złączono Posta : 07.03.2007 (Sro) 19:44

Widze ze nie otrzymam odpowiedzi na to jak sie zmienia to wyjscie kanałowe???

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 18:07

Czekam

Złączono Posta : 25.07.2007 (Sro) 21:00

I się nie doczekałem, ale sam rozwiązałem problem :slight_smile: