Wykonana grafika i sprzedaż jej co i jak?

Witam, nie wiem czy w dobrej kategorii pisze, jestem tu nowy. Tak jak w temacie, otóż np. wykonam jakąś tam grafikę w Photoshopie i jak to wygląda gdybym chciał ją np sprzedać na mojej stronie? czy muszę odprowadzać podatek itp? jak to wygląda w świetle prawa? Prosze o opinie:) Pozdrawiam

Najprościej zainteresuj się stroną zlecenia.przez.net Tam się dowiesz jak wyglądają aukcje, jakie portfolia mają inni graficy i czy warto się w to bawić.

pewnie ze musisz odprowadzic podatek :slight_smile: no tak naprawde nie bedziessz musial jak w przeciagu roku bodajze twoj zarobek nie bedzie wiekszy niz 3 tys zl (ale nie jestem pewien co do kwoty)

@hold, kwota wolna od podatku to bodajże 3091. Jednak rozliczyć się trzeba tak czy inaczej.

@marcinix, tak, musisz się rozliczyć ze skarbówką. Jest jeszcze kwestia legalności PSa :roll:

No i jeszcze jedno. Przepraszam, że tak nie skromnie ale dobrze by było jakbyś przeczytał : http://www.dobreprogramy.pl/O-pracy-na-zlecenie-i-jej-zagrozeniach,Blog,23439.html Może Cię to trochę uświadomi