Wykorzystaj większą prędkość neostrady tp 128

ten sie nad tym zastanawiam ale mam pewne obawy limit w opcji 256 jest 8GB ja w 128 ledwo wyrabiam miesieczne by nie przekroczyc limitu to ja nie wiem jak długo wytrzymam z opcja 256 wkoncu to 2x128 wiec powinno byc 14GB limitu. hehehe marzenia.

poprawka :PPP limit jest taki jak w Neo128 czyli 7GB :smiley: :smiley: :smiley:

mi się też czasem zdarzy nie wyrobić z limitem :? Jak nie zwiększą conajmniej do 10 GB to ja nie wchodze w to :? A znając TPSe to nie zwiększą :lol:

wiec trzeba bedzie sie menczyc ze 128 :slight_smile:

no bo jak załóżmy że będzie na 256 limit 7 GB to j w/g mojej logiki wykorzystam 2x szybciej niż na Neo 128 - i dla mnie to bezsens - potem się bede męczył na 32 :?

a moze 64?

nie, zawsze jest 32 :? To jest gorzej niż modem :?

bo taka opcja dostępu jak Neo128 (czy 256) jest dla ludzi raczej ‘niewymagających’ czyli takich jak ja 8)

mam neo od lutego i jeszcze ani raz nie zbliżyłem się nawet na 1GB do limitu miesięcznego więc :lol:

taaa ja 1 GB w 3dni :slight_smile: wiec musze byc na ostrym wstrzymaniu. Mnie nie stac na opcje 512 lub wyzej :frowning:

A jak to będzie gdy będziemy mieć 256 kb/s przy ściąganiu. Bo jak narazie mam pomiędzy 14-16 kb/s. A jak będziemy mieć 265kb/s to ile będzie wynosiła prędkośćściągania??

32 :slight_smile: max

kolo 32kB/s 8)

maksymalnie 32KB/s czyli dwa razy tyle co obecnie :wink:

Dzwoniłem na infolinie neostrady 8001020102 i powiedzieli mi że podwyższenie transferu opcji neostrady 128 może nastąpić od 1 sierpnia do końca listopada i będzie trwała do lutego 2006 roku po lutym trzeba się zdeklarować i zadzwonić czy chce mieć się opcje 256/128 albo w ogóle nie dzwonić i być przy opcji neostrada 128 :slight_smile:

widać że już każdy teraz kręci. I komu teraz wierzyć ? Infolinii czy stronce :?

otóż to. Zobaczymy kto bedzie pierwszy, oczywiście potwierdzone screnem.

Więc koledzy uzbrójmy się w cierpliwość i czekajmy na zbawienie od neostrady :smiley: i mam jedno pytanko podacie mi link z informacją o neostradzie opcja 256/128

Konczy mi sie umowa w lipcu wiec wczoraj dzwonilam na infolinie i powiedziano mi,ze zwieksza transfer do 256,dzis pytalam w telepunkcie-o niczym takim nie wiedzieli wiec ponownie zadzwonilam na infolinie i dowiedzialam sie,ze nie ma takiej opcji.Podpisalam wiec aneks do umowy na 256-wychodzi tylko 6zl 10gr wiecej(przy umowie zawartej na rok).

jeszcze cena 512 niech bedzie taka a predkość neich też zwieksza to bedzie wypas

Złączono Posta : 02.08.2005 (Wto) 1:42

Słąbe śa wprowadzili opcje 6GB i limit 50gb :smiley: :smiley: :smiley:

ale fajnie…obym tylko mial mozliwoscie TECHNICZNE :>