Wylacza mi sie internet bezprzewodowy na lapku

Witam ! Mam problem z internetem bezprzewodowym. A dokladnie rozłącza mi się od 5-ciu do 25 min,czasem sie nie rozlaczy, jest dalej ale wszystko gasnie( strony gg itp) i gdy zresetuje internet (tzn rozlacze sie i ponownie wlacze) to znow mam na chwlke … W domu mam 2 komputery i 2 laptopy ( wraz z moim). I tylko na moim laptopie wystepuje ten problem. Nie wiem jak to opisac dokladnie pytajcie mnie bede odpowiadal

Zbyt ogólnie to napisałeś- może zasięg, zakłócenia, może sprzęt, napisz dokładnie kiedy się to dzieje, ile kompów pracuje, gdzie router, gdzie Twój laptop itd

wiszu5 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Hmm. Zazwyczaj dzieje sie to kiedy ponownie odpale komputer. Bo gdy wracam ze szkoly to mecze sie z tym caly czas, a pozniej problem znika na dlugą chwile. NIe ma znaczenia czy ktos w tym momecie siedzi na komputerze. Router jest piętro niżej, ale komputer siostry jest dalej od mojego i wszystko dobrze. Przynosilem do mnie drugiego lapka to tez wszystko gra. Najciekawsze jest to ,że gdy potpialem kabel od internetu lokalnego i polaczylem to jest to samo ;| Pytajcie jeszcze postaram sie odpowiadac

Może napisz jaki router, jaki laptop, jakie systemy, nie wiem, może konflikt jakichś adresów, jak przydzielone są adresy, gdybyś miał pod ręką jakiegoś linuksa live popracować na nim, może pożyczyć od kogoś, wykluczyłby system, może oszczędzanie energii.

Komputer. intel® Pentium ® M procesor 1500MHz 1,50 GHz, 512 MB RAM. Router ( z tego co wyczytalem xd ) TD-Wh961ND. Wireless N APSL2 + Modem Router nie wiem czy to to =,=. A z tym linkusem to raczej nie dam rady ;/

Może przeinstaluj system- jeżeli rozłącza na kablu i radiowo -przypuszczam, że to wina systemu a może wirus może jakiś program instalowałeś?. Nie wiem jak Ci pomóc, bo nawet nie dowiedziałem się jaki system operacyjny- adresy przydzielane przez DHCP? czy na sztywno?

Jak mam sie dowiedziec czy przydzielane czy na ‘‘sztywno’’ naprawde nie ogarniam sie w tych tematach. Wiec musisz tlumaczyc jak 4-latkowi ;d

Raczej z tego co widzę nie dasz sobie rady sam, poproś jakiegoś kolegę, weź swojego lapka może do kogoś innego i tam spróbuj,