Wyłacza się i włacza

(Bunt3r Allegro) #1

Po pojawieniu się ekranu ładowania systemu Windows komputer się wyłącza i włącza od nowa i tak w kółko. Czyściłem system programem EasyCleaner i HijackThis, właśnie wtedy po ponownym uruchomieniu systemu, po raz pierwszy pojawił się taki stan rzeczy...

(D@widoS) #2

może usunołeś nie te wpisy co miałeś :puppydogeyes:

Podaj całą konfiguracje komputera

(Bunt3r Allegro) #3

Usunąłem te wpisy w rejestrze które HijackThis wykrył mi jako niepoprawne. EasyCleanerem usunąłem pliki cookies, temp, extra, pliki internetowe..Poza tym duplikaty i skróty.

O jaką konfiguracje chodzi :? Chodzi ci konfiguracje sprzętową?? :oops:

(M^2) #4

Podczas bootowania naciśnij F5 i "Ostatnia znana dobra konfiguracja". Może to pomoże. Pozdrawiam

(D@widoS) #5

tak.

Myślałem że może zasilacz ci coś szfankuje ale to nie to ;/ (pisałem w biegu i nie przeczytałem ze zrozumieniem :x )

(Monczkin) #6

Bunt3r popraw tytuł na konkretny.

(Matnis5) #7

Może warto pokusić się o analizę pliku minidump w którym można znależć informacje o istocie problemu.Każdy taki plik ma swoją nazwę i datę a znajduje się zazwyczaj w C:\WINDOWS\minidump o ile wcześniej się o to zadbało.

Jak to nie wchodzi w grę to jest jeszcze najprostsze przywracanie systemu do okresu sprzed czyszczenia systemu.

(Hubert391) #8

Cos mi sie zdaje ze beziesz musial wgrac od nowa windowsa;/

(Kamil1515) #9

Ja tak też kiedyś miałem i znam dwie przyczyny:

1. Może tak siędziać po niepoprawnej instalacji sterowników, wgranie złego sterownika itp. Wtedy tryb awaryjny i trzeba go odinstalować lub jeżeli tryb awaryjny nie startuje to konsola odzyskiwania windows w konsoli wejść w C\windows\system32\ i usunąć sterownik np coś tam.inf zależy do czego sterownik był wgrywany.

2.Neraz system tak sięuruchamia jeżeli kombinuje się coś z prockiem w biosie naprzykład . Jak ustawiłem niestandardowy mniżnik i fsb to system się restartował tak jak u Ciebie wkółko Dopiero jak wziołem Default to śmigało

A może jakiś wirus???

(Lammermoor) #10

Jak usunąłeś duplikaty w EasyCleaner to się nie dziwię... po czorta to robiłeś? Czytałeś choć jakieś info o tym programie,co można usuwać a czego nie? Spróbuj przywrócić usunięte wszystkie wpisy w EasyCleaner z kopii i restart kompa.Jak nie pomoże to przywracanie systemu o ile masz włączone. I na drugi raz duplikaty i skróty zostaw w spokoju :!: