Wyłacza się internet!

witam!

Prawie zawsze gdy wlaczam przegladarke internetową, a w tym samym momencie sciagam cos z torrenta to wylacza mi sie internet. W rezultacie musze albo tylko sciagac cos, albo tylko lazic po jakis stronkach. O co w tym chodzi? czasami zdaza mi sie cos takiego jak sciagam przez DC++ ale juz zadziej. Obecnie do sciagania z torrenta uzywam BitComet ale to bez znaczenia bo z innymi programami bylo podobnie.

Podaj jeszcze jakie masz łacze. Myśle że za słabe i to jest problem. :slight_smile:

po pierwsze to nie napisalem, ale jestem polaczony do sieci osiedlowej. łącze od jakiegos roku to dsl 512 jak dobrze pamiatam wiec nie jest tak zle chyba :>

może zbyt duże obciążenie łącza

mi też się czasami tak zdarza że np.

ściągam torrentem,przeglądam strony www i wlączam kaze ,i czasami mi się net wyłącza

W sieciach osiedlowych wszystko możliwe to i tak się ciesz że możesz coś ściągać i nie ma blokady P2P,bo większość adminów sieci osiedlowych wszystko poblokowało.

Zadzwoń do admina i rzuć problem.

Moze to 512 jest podzielone na pare osób???

Jeśli to sieć osiedlowa to niemal na pewno jest podzielone. IMHO norberto wykorzystujesz całą dostepną ci przepustwość łącza i ci się zapycha. Sam to jestem w stanie wywołać u siebie jak puszczę P2P bez limitu sciągania. A mam całe 128 tylko dla mnie, bez dzielenia.

ok, dzieki wszystkim za pomoc… i do nastepnego problemu heh