Wyłącza się monitor po instalacji sp2

(Pieprzyk83) #1

Witam.

Więc tak... hmmm... Komp nie chciał się włączyć a raczej po włączeniu wyłączał się monitor. Więc format i szok!! Po załadowaniu plików w czasie instalacji windows z sp2 wyłącza sie monitor. Jedyne co mi zostało to reset i to samo w kółko. Poleciałem po innego windowsa bez service packa 2. I bez problemu sie zainstalował ale gdy chciałem zainstalować sp2 monitor sie wyłączał, przywrócenie systemu i pruba instalacji sterów od grafy. Sciagniete najnowsze omegi i w czasie instalacji jest napisane ze nie da sie instalowac bo nie ma .NET framework 2.0 no to sciagam to i też niemoge zainstalować bo instalator wykrył ze nie ma zainstalowanych wstepnie wymaganych programow Instalator systemu Microsoft windows 3.0. A tego nie moge zainstalowac bo > Ta kopia systemu Windows nie zdała testu sprawdzania oryginalności.< A przypominam ze po zainstalowaniu sp2 monitor sie wyłącza i jedyne co moge zrobic to odpalic w awaryjnym i przywrócić system.

Więc proszę o pomoc jak zainstalować te sterowniki i tego sp2 żeby wszystko bylo ok i zeby monitor sie nie wyłączał. Bo teraz bez tych sterowników od grafy to lata słabo :frowning: mam radka 9200 jak by sie ktoś pytał. Czekam na odpowiedz

(Monczkin) #2

popraw tytuł na konkretny i błędy - na forum piszemy po polsku.