Wyłącza się monitor!

Podczas granie w gry(obojętnie jakie), po chwili wyłancza mi się monitor i zapala się pomarańczowa lampka. Aby monitor się znów włączył muszę zresetować komputer.

Tylko monitor się wyłancza a komp gra.

Pomocy! !!

Próbowałem nowe sterowniki ,directy ,rozdzielczości i to samo!

moze zaduze odświerzanie ma ustawione

A może zmienić ustawienie w Opcjach Zasilania w Panelu Sterowania aby nigdy nie wyłączał monitora :!:

sprawdz kabel dostarczajacy sygnał do monita :wink:

ja tak miałem jak się grafika grzała

a ja tak mialem jak mialem wira w32.jeffo czy jakos tak :confused:

Wina na pewno lezy po stronie karty a nie monitora sprobuj zmienic stery :slight_smile:

Ja miałem takich wirusów ok. 300 :smiley: i nie wyłączał mi się monitor… :-o

I co do temata osobiście myśle, że to grafa nawala :stuck_out_tongue:

Kiedyś też tak miałem, tylko że monitor wyłączał mi sie podczas np. grania w gry, które w jakiś momencie zawierały bardzo dużo kolorów i kompik znalazł sie w serwisie i trzeba było karte przeczyścić :slight_smile:

Czyli poprostu chłodzonko było brudne i grafa się grzała. :smiley:

Ja miałem kiedyś podobne problemy i okazało się,że to wina zasilacza,który powoli padał.Spróbowałbym wymienić na nowszy i silniejszy zasilacz.

FH: 68.7kHz Pos.

FV:85.0 Hz Pos

1024x768

Zresztą już mi dali nowy komp bo mam na gwarancji i to samo! !!

Gry si wylanczaja! !!

Czy wymienili też monitor, bo jak nie to on jest uszkodzony.

Czy monitor ma takie parametry,że można wszystkie rozdzielczości i odświeżanie włączać?Może ma jakieś ograniczenia?

napewno ma, kazdy jakeis ma :wink:

A może poprostu zasilacz(on może destabilizować cały układ->od systemu do przede wszystkim komponentów komputera włącznie).To,że ci ponoć dali nowy kompek to nie wiadomo czy taki zupełnie nowy,he,he,he

Post 1 :

Jaka karta i monitor

Post 2:

Mógłbyś rozszerzyć tę myśl ?

Monitor też wymieniali

I tez sie wylaczyl! !!

A jakiej mocy masz zasilacz,bo przy dzisiejszym sprzęcie to najbezpieczniejszy jest 400W!

Coś mi tu nie gra z tą wymianą komputera z monitorem. Najprościej to jeśli jednostka centralna jest nieoplombowana wyjąć kartę grafiki wyczyścić złącze dobrze osadzić i przykręcić kabel monitora sprawdzając także przy monitorze- sprawdzić działanie, odinstalować stery do karty grafiki i zainstalować fabryczne ustawienia standartowe monitora- sprawdzić, pożyczyć od kolegi monitor - sprawdzić, odinstalować stery od karty grafiki założyć od kolegi zainstalować stery- sprawdzić.

Ewentualnie nic nie robić oddać do serwisu i tam go rozgrzać i sprawdzić .