Wylaczajaca sie neostrada ?!

WITAM!!

Mam problem z Neostrada. A mianowicie ostatnio zamowilem sobie ta usluge (512) z modemem SpeedTouch 330 ADSL. Mam ja od okolo tygodnia i ostatnio zauwazylem ze modem sam mi sie nieraz wylacza!! Dzieje sie tak gdy uzycie procesora jest przez dluzsza chwile wysokie. Dlatego nie moge np. sciagac jakichs plikow z predkoscia maksymalna i ogladac rownoczesnie filmu. Czesto modem sie tez wylacza gdy slucham radia internetowego, uzywam gg i przegladam duzo stron. Nie wiem czego jest to przyczyna ale pozniej nie da sie znow NEO wlaczyc!! Odlaczanie i podlaczanie nic nie daje. Komputer (gdy istnialo polaczenie i sie wylaczyl modem ) nie chce sie uruchomic ponownie i trzeba RESETOWAC. Wczoraj wlaczylem bez polaczenia z internetem film w WMP i po chwili ogladania znow sie wylaczyl modem a kompa sie nie dalo wylaczyc… Nie wiem czemu sie tak dzieje… Czego to moze byc wina?? Za slabe podzespoly w kompie, jakis robak??

Moja konfiguracja:

Procek: AMD DURON 800Mhz

Pamiec: 256MB

Grafa: GeForce 2 MX400 64MB

Dziwiekowa: zintegrowana

chyba to nawazniejsze :smiley:

A jak się to objawia - kontrolki na modemie gasną.

Ja myślę, że siedzi ci wirus;/ Przeskanuj sobie kompa programem ad-aware (jest na http://www.dobreprogramy.pl) lub/i antywirusem

Wiesz co…Próbowałeś w kontrolerach uniwersalnej magistrali szeregowej przestawić? To czasem jest przyczyna gdy masz włączony ‘‘oszczędnościowy’’ . Wejdź na GG to pogadamy 6002408. Strzała.

Kontrolki gasna, czyli polaczeni siada i nic sie nie da zrobic. Co do wirusa to bardzo mozliwe ale mi niczego nie wykrywa w zadnym programie tylko nieraz jak wlaczam kompa to sie pojawia alert o pliku z wirusem typu: newexe.exe lub a.exe :smiley: Co do ustawien magistrali szeregowej to nie wiem nawet co to jest a jak to przestawic to nawet nie wiem jak… :-] Prosze o jakies konkretne rady i wskazowki …

Złączono Posta : 26.03.2006 (Nie) 21:12

Chcialem jeszcze dodac ze ostatnio przez glosnik dobiegl dosyc dziwny dzwiek a mianowice WELCOME! !!