Wyłączający się internet - wifi

Witam. Mam problem na komputerze stacjonarnym z zainstalowanym win7 32bity. Mianowicie, co jakiś czas ekran monitora “mrugnie” na czarno i wyłącza się połączenie z internetem. Przez jakiś czas nie można nawiązać połączenia (jak by karta sieciowa wi-fi się zawiesiła). Nie pomaga restart sieciówki.

 

Na początku pomagało sprawdzenie i naprawienie błędnych wpisów w rejestrze za pomocą cclenera, ale teraz nie znajduje on błędów.

 

Jedynym rozwiązaniem jest odczekanie parunastu minut na ponowne mignięcie ekranu i wówczas wraca połączenie z wifi.

 

 

Proszę o pomoc w pozbyciu się tego problemu.

 

P.S.

Jak mogę pozbyć się ewentualnych śmieci po starym antywirusie? Bo mam przypuszczenia, że to jego wina… Skończyła mi się wygrana licencja na TrustPort, której nie przedłużałem i chyba po zmianie antyvira zaczęły się problemy…

 

P.S.2.

Nie mam możliwości sprawdzenia czy karta lan działa w czasie kiedy wi-fi odmawia posłuszeństwa.

TPREMOVE:

http://www.trustport.com/en/support/utilities

Niestety - brak efektu.

 

Odinstalowałem również sterowniki od kart sieciowych wraz z plikami sterowników (opcja przy odinstalowaniu) i po ponownym uruchomieniu systemu zainstalowałem je ponownie. Co również nie rozwiązało problemu.

 

W związku z powyższym, proszę o sprawdzenie logów.

 

Pozdrawiam.

Extras.Txt

OTL.Txt