Wyłączający się komputer (niebieski ekran)

Prosiłbym o sprawdzenie loga z hijack-a. Po jakims czasie pojawia się niebieskie okno dosowskie mowiące o tym ze ze jakis czas nastąpi wyłączenie komputera (tzn odlicza do 100, na początku słynne słowa "jesli widzisz ten ekran pierwszy raz bla bla bla). Dodatkowo koło zegara wyskakuje okienko “your system may be spywarE” czy cos takiego i jak zalaczam mozillę to przełącza mi ją na stronke jakiegos antywira…

Z góry dziękuję za pomoc

Ehhh juz usunąłem wszystko;/

I nadal pojawia mi sie ten komunikat kolo zegara…:frowning:

Po prostu masz infekcję i ten komunikat (w moim przypadku) nie zniknie zanim nie pokasujesz części wirusów na Swoim kompie. Może zainstaluj sobie jakiegoś antivira (mi pomógł Ad-Aware !!

Na szczescie ta stronka nie jest startowa, tylko przełacza sie jak wyskoczy ten komunikat…Wkurza mnie to bo jak gram to mi sie gra minimalizuje. A teraz tez zauwazylem ze te wpisy co skasowalem znow są w logu hijack…:frowning: Ide walczyc…

Użyj narzędzia Killbox Zaznaczasz opcję Delete on Reboot oraz All Files i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę:

i naciskasz X czerwony.

Usuń wpisy jezeli jeszzce beda :

Lyserg Omijasz syf.

Oto kompletna instrukcja:

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżki:

C:\WINDOWS\System32\msmapi32.exe

C:\WINDOWS\System32\adirss.exe

C:\WINDOWS\System32\lnwin.exe

C:\361101032254754546.exe

C:\361101032254791125.exe

C:\361101032254821875.exe

po wklejeniu każdej ścieżki z osobna klikasz na czerwonego iksa, ale dopiero po wklejeniu ostatniej zgadzasz się na restart.

Usuń wpisy HJT.

Jeśli nie masz już Javy to możesz kosmetycznie ciachnąć:

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Już nie mam tych reklam antywirów, nic złego widocznego się nie dzieje:)

SR: