Wyłączający się komputer podczas Grania

Cześc.

Mam taki problem że jak pogrywam w jakąś gierke to komputer MI się wyłącza,ale jak normalnie użytkuje to może chodzić cały dzień.Dziś robiłem format ale dalej się tak dzieje.Wie ktoś może jak Sobie z tym poradzić??

Możliwe że to wina zasilacza :-o mógł ci nawalić jaki to zasilacz ?

A taki problem występuje tylko w jednej grze czy w wielu??

Możliwe przegrzanie podzespołów

Sprawdź temperatury w evereście :wink:

podaj konfiugurację kompa

Dzięki za tak szybkie odpowiedzi.a Więc:

1.Zasilacz:NIewiem,można jakimś programem się dowiedzieć czy trzeba rozkręcać kompa?

2.Problem występuje w wielu(wszytskich) grach jakich gram,długo w nic nie grałem i dopiero po 4 miesiącach zainstalowałem dwi gierki i po parunastu minutach się wyłącza.NAwet jak siostra gra na necie w jakieś gry flashowe.

3.Temperatura:na procku 45 stopni Celcjusza

4.Konfiguracja:

Win XP

512 ram

120gb dysk

radeon 9550

płyta Giga Bite’a

coś Jesszcze podać?

Wiesz Co sam zastanawiam się nad podzespołami,ale Dlaczego All chodzi dobrze a na grach się wyłącza

Wentylator sprawny, bo może ci się nagrzewa i wtedy otrzymujesz taki efekt :roll:

Rozkręć obudowę i podaj firmę i moc zasilacza

hmm a jakie to gry?? może mają większe wymagania

podaj też procesor

pierwsze co może być to sterowniki do karty graficznej, za stare, albo za nowe, drugie faktycznie zasilacz, odkręć obudowę i zobacz ile ma mocy i jaka marka, procek może mieć dobrą temperaturę, ale przegrzany zasilacz może wyłączać kompa, trzecie coś z pamięcią jak masz dwie kości wyjmij jedną i zobacz, jak jedną przełóż do innego gniazda, czwarte przywróć fabryczne ustawienia biosu / może coś podkręcane było /, no i jakiego masz directa bo jak starszy to może być przyczyną, karty grafiki chyba nie podkręćałeś, jeśli tak wróć do ustawień nominalnych i ostatnie może być coś z samą kartą grafiki , radziłbym Ci jakiegoś benchmarka np. Mad Onion 2001 stary ale dobry zapuścić i zobaczyć, czy się wyłączy powodzenia

Była masa takich tematów wystarczy poszukać. Pierwsze z brzegu: Klik

Klik.

Sorq,neta nie miałem wczoraj wieczorem i nie mogłem odpisać.Procka mam Athlona 3000+,DZiś rozkręce kompa i sprawdze jakie ma parametry zasilacz i podan tu na 4um.Dzięki jeszcze raz za chęć pomocy jużnie pierwszy raz…a ramu mam 512 w jednej orginalnej kości:)