Wyłączający się komputer POMOCY!

Witam, podczas uruchamiania komputera w ciągu 3-5 sek. dobiega dziwny dzwięk i w tym samym momenicie komputer się zawiesza poczym wyłącza się samoczynnie, dzwięk jest trudny do zlokalizowania przpomina ocierajacy o coś wentylator (wentylatory są sprawne ), tak dzieje sie przy każdym uruchomieniu komputera.

Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Podaj config komputera

ale co masz na myśli mówiąc konfiguracja…

gregoryfx , sprawdź osadzenie podzespołów na płycie głównej oraz podłączenie przewodów i taśm do napędów, dysków twardych, itp.

Zresetuj BIOSa płyty głównej (wyłącz komputer, wyjmij baterię z płyty głównej na co najmniej 30 minut. Po tym czasie włóż baterię z powrotem i uruchom komputer).

Procesor, płyta główna, karta graficzna, pamięć RAM, ZASILACZ (najważniejsze).

Siemanko . Masz problem z wyłaczającym sie komputerem chyba wiem jak to naprawić :smiley: muzisz sciągnoć tak programik który wykrywa wszelkie wirusy znajdujące sie w twoim komputerze . możesz go znales w goglach wpisując : generic host . to powimmo pomóc jesłi to nie pomoze to zostaje tylko format :frowning: . przesyłam link z którego ja sciągnołem ten program

http://generic.neostrada.pl/

darthvito ty czytałeś mój post ? chyba w 3-5sek. nie zdąże zrobić format albo przeskanować komputer.