Wyłączający się komputer

Witam.

W ostatnim czasie mam problem z komputerem. Kiedy przenoszę pliki muzyczne z pulpitu na jedną z partycji dysku komputer nagle przestaje działać a po chwili na ekranie monitora pojawia się niebieskie tło z następującym komunikatem:

"Wystąpił problem i system windows został zamknięty, aby zapobiec uszkodzeniu komputera.

Proces lub wątek kluczowy dla działania systemu został nieoczekiwanie zamknięty.

Jeśli po raz pierwszy widzisz … stop, ponownie uruchom komputer. Jeżeli ekran pojawi się podobnie, wykonaj następujące kroki:

-upewnij się czy wszelki nowy sprzęt i oprogramowanie są poprawnie zainstalowane.

-jeżeli jest to nowa instalacja poproś producenta sprzętu lub oprogramowania o wszelkie aktualizacje dla systemu windows, które mogą być potrzebne.

Jeżeli problemy będą się powtarzać, wyłącz lub usuń wszelki nowo zainstalowany sprzęt i oprogramowanie. Wyłącz opcje pamięci systemu BIOS jak buforowanie i …ełanianie.

Jeżeli do usunięcia lub wyłączenia składników musisz użyć trybu awaryjnego, ponownie uruchom komputer, naciśnij klawisz F8, aby wyświetlić zaawansowane opcje startowe, a następnie wybierz opcję tryb awaryjny.

Informacje techniczne:

STOP: 0x000000F4 (0x00000003, 0x864c7250, 0x864c73c4, 0x805d29B4)

Rozpoczynanie zrzucania fizycznej pamięci."

To cały komunikat, wykropkowałem miejsca, gdzie tekst był nieczytelny (zrobiłem zdjęcie telefonem).

Proszę o jakąś dobrą radę

Zacznij od sprawdzenia jakości połączenia dysku HDD z płytą główną. W razie potrzeby wymień kabel sygnałowy. Jeśli to HDD ATA to sprawdź ustawienia Master/Slave