Wyłączanie karty sieciowej.. wirus, czy wadliwy sprzęt


(Noto) #1

Witam,

dostałem od znajomej stary komputer do 'naprawy'. Na początku nie chciał się uruchomić system, był jakiś problem z dyskami. Po przeskanowaniu i defragmentacji dysku na innym komputerze, system ruszył. Odinstalowałem zbędne programy, przeskanowałem NODem, AdwCleanerem itp itd. Wszystko niby jest OK, ale dalej mam wątpliwości co do czystości systemu. Dodatkowo co chwila wyskakuje "kabel sieciowy został odłączony" i nie wiem czy to wina karty sieciowej czy jakiegoś syfu, który mi to rozłącza. Kabel prawidłowo zarobiony, bo na moim sprzęcie nic takiego się nie dzieje. Niżej załączam logi z wszystkiego co się dało :


(G7996095) #2

Otwórz jednostkę centralną i sprawdź najpierw czy nie jest to problem techniczny. A mianowicie czy nie jest to problem techniczny. 

Sprawdź zasilanie. Najprościej w BIOS-ie czy płyta główna otrzymuje odpowiednie napięcie. Wszystkie informacje znajdziesz w Voltage Control przy opisach 12V+ itp. Jeśli odbiega coś od opisów to trzeba pomyśleć o zmianie zasilacza. 

Ponadto po co ci McAfee, ESET i Antimalware? Jak komputer należy do starszych to dostanie zadyszki na dwóch antywirusach. 

 

Nic złego nie widzę - może spróbuj zainstalować świeższe sterowniki do karty sieciowej?


(Noto) #3

OK,


(Acorus) #4

Odinstaluj FoxTab PDF Reader.Pobierz i uruchom AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/finish/1/ Kliknij Szukaj i później Usuń.Pokaż kompletne logi z FRST.Raporty umieść na http://wklej.org/ i podaj link.


(Noto) #5

FRST - http://wklej.org/id/1429887/

Addition - http://wklej.org/id/1429889/

Shortcut - http://wklej.org/id/1429890/


(Acorus) #6

Skasuj folder C:\FRST i C:\AdwCleaner.

Przeskanuj programem Malwarebytes Anti-Malware http://data-cdn.mbamupdates.com/v2/mbam/consumer/data/mbam-setup-2.0.2.1012.exe


(Noto) #7

“Nie wykryto żadnych szkodliwych obiektów.”